Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

film

Maraton filmowy: Rejs, Miś, Seksmisja

film

Maraton filmowy: Rejs, Miś, Seksmisja

Maraton filmowy: Rejs, Miś, Seksmisja - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W piątek, 30 lipca o godz.19 zapraszamy na Maraton filmowy w Kinie SEZAMU: Rejs, Miś i Seksmisja - klasyka komedii polskiej. Warto wybrać się z nastolatkami, aby poznały najlepsze polskie komedie.

Bilety w cenie 30zł. Dodatkowo w cenie niespodzianka dla każdego widza.

Rejs
reżyseria
Marek Piwowski

Utrzymana w groteskowym tonie eksperymentalna komedia satyryczna: akcję filmu stanowią improwizowane miniscenki, rejestrowane metodą paradokumentalną, rozgrywające się wśród pasażerów statku płynącego po Wiśle. Na pokład dostaje gapowicz (Stanisław Tym), wzięty przez kapitana (Ryszard Pietruski) za instruktora kulturalno-oświatowego. Organizuje on zebrania, wybory rady rejsu, wreszcie - gry i zabawy z okazji urodzin kapitana.
Opis: filmweb

Miś
reżyseria
Stanisław Bareja

Komedia złożona z groteskowych epizodów ukazujących rozpad PRL-owskiego systemu. Liczne sceny z barów mlecznych, urzędów i sklepów ujawniają absurd codziennej egzystencji Polaków. Wokół historii Ochódzkiego (Stanisław Tym) narasta wiele ważnych, małych opowieści charakteryzujących rzeczywistość początku lat osiemdziesiątych.
Opis: filmweb

Seksmisja
scenariusz
Juliusz Machulski

Nie wiadomo dokładnie, co oznacza słowo "kultowy", ale mało który film zasługuje na to określenie bardziej niż "Seksmisja". W momencie wejścia na ekrany został przyjęty entuzjastycznie, przez wiele miesięcy przyciągał komplety widzów. "Seksmisja" została zrealizowana z niecodziennym w polskim kinie rozmachem - jest to także chyba jedyny dobry polski film o tematyce sci-fi.
Historia Maksa i Albercika, których zahibernowano w 1991 roku, a w 2044 roku odnalazły je kobiety, które sfiksowały, bo chłopa dawno nie miały, nie śmieszyłaby tak, gdyby nie doskonali aktorzy: Jerzy Stuhr, Olgierd Łukaszewicz i Wiesław Michnikowski.
Opis: filmweb

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Maraton filmowy: Rejs, Miś, Seksmisja

Brak recenzji

Polecane z kategorii film

Ania

Ania

(0)

najbliższe wydarzenie
03.10.2022 19:00

bilety od 13.00 PLN

KUP BILET