inne

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016

inne

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016 - Bilety

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016 w Katowicach i Gdańsku wśród największych festiwali w Europie.
Potęga eksplozji i światła! W 2016 roku Katowice i Gdańsk ugoszczą jeden z największych festiwali pirotechnicznych w Europie.
Za nami pokazy w Warszawie i Katowicach, które w 2015 roku przyciągnęły ponad 65 000 uczestników. Zobaczcie jak wyglądały jedne z najpiękniejszych widowisk pirotechnicznych w Europie.

Warszawa
https://www.facebook.com/miedzynarodowe.pokazy.pirotechniczne/videos/1627753620829443/

Katowice
https://www.facebook.com/miedzynarodowe.pokazy.pirotechniczne/videos/1633363810268424/

MPP od kuchni
https://www.facebook.com/miedzynarodowe.pokazy.pirotechniczne/videos/1636434439961361/

7000 ładunków wystrzelonych w powietrze, widowiskowe spektakle pirotechniczne, synchronizacja z muzyką, niesamowite pokazy laserowe oraz koncerty. Zapraszamy na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016!

Strefa trybun.
W 2016 roku podczas III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych dla uczestników festiwalu zostanie udostępniona specjalna strefa trybun wraz z miejscami siedzącymi.

Pokazy, jakich jeszcze nie było.
Organizatorzy III Międzynarodowego Pokazu Pirotechnicznego opowiadają o wydarzeniu.

III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne
są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.
Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych.
Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle!
Uwaga! Drogi w pobliżu terenu imprezy zostaną wygrodzone i wyłączone z ruchu pieszego!

20:00 - Otwarcie bram 20:10 - Występy muzyczne 21:30 - I Widowisko - OPEN FIRE 21:50 - Koncert cz.1 22:20 - II Widowisko - INTERNATIONAL FIRE 22:40 - Koncert cz.2 23:10 - III Widowisko - FINAL FIRE 23:30 - Zakończenie imprezypodział na kategorie cenowe

CENY BILETÓW:

Bilet - strefa widokowa/płyta

Bilet ulgowy - 29,99 (*40,00) dla dzieci do lat 12 - 200 szt.

Bilet standardowy - 39,99 (*60,00) - 1000 szt.

Bilet 2 os. standardowy 78,99 (*120,00) - 800 szt.

*ceny biletów w dniu imprezy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016

Było super!!!!! Polecam wszystkim !!!!
Same pokazy na najwyższym poziomie po prostu rewelacja. Lecz sama organizacja pozostawia wiele do życzenia, dokładniej chodzi o sam parking wszędzie info że otwarty od 16 a pierwsze samochody wjechały około 19. Bardzo słabe oznakowanie dojazdu i ciągłe błądzenie po okolicy. Lecz za rok znów będziemy i to w większej ilości osób :):):)
Rewelacyjne widowisko, zapierające dech w piersiach 3 pokazy pirotechniki i laserów połączone z muzyką, w przerwach koncerty zespołów i pokaz kaskaderki na motocyklach - coś niesamowitego. Byłem po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni :). Już nie mogę doczekać się kolejnego pokazu.Szczerze polecam !!!
Byłoby pięć gwiazdek, gdyby nie ta muzyka :/
Oprawa wizualna i dźwiękowa rewelacyjna. Trzecia odsłona pokazów w tle piosenek Queen i Czesława Niemena coś niesamowitego. Niestety całą oprawę zepsuł całkowity brak organizacji przy wyjeździe z parkingu na terenie lotniska. Istny chaos, brak służb porządkowych. Godzinę czekania w korku. Cena parkingu wynosiła 20 zł. Gdzie byli Panowie z obsługi, którzy kierowali ruchem przy wjeździe?
Pokazy pirotechniczne super. Organizacja w porządku. Gastronomia dostatecznie (karczek ewidentnie stary, po prostu śmierdział. Fakt nie dopieczenia tylko potęgował złe wrażenia). Kiełbasa do przyjęcia jak i zapiekanka. Niczego innego nie podjąłem się tam zjeść.
nic dodać nic ująć. zaje...te.
Sam pokaz był dobry w przeciwieństwie do organizacji.. Brak miejsc osłoniętych od deszczu, który wraz z temperaturą dawały w kość. Brak informacji co do tego co gdzie jest. Po godzinie 22 jedyne ciepłe miejsce a mianowicie stadionowe lobby i stadionowe bary zostało zamknięte a ludzie wyrzuceni.
Obserwyjący 08.08.2016 16:44
Pokazy fajerwerków i laserów były przepiękne. Nie spodziewałam się aż takich wrażeń. Skoki na motorach również robiły wrażenie. Jednak tutaj plusy się kończą. To że padał deszcz - niczyja wina.. trudno. Pan Kamil Nosel, który prowadził imprezę, jak go uwielbiam z Radia Zet, tak tutaj się nie popisał. Było zwyczajnie nudno. Występy muzyczne, każdy lubi co innego, ale w zeszłym roku były zespoły bardziej na topie, a tu jakieś nieznane... no niestety nie podeszły nam te występy. No i organizacja... ręce opadają! Kiedy mocno się rozpadało, część tłumu przemieściła się do budynku stadionu, żeby się schronić, ogrzać i skorzystać z toalety. Było grzecznie i kulturalnie. Nagle pracownicy stadionu powiedzieli przez megafon, że mamy opuścić budynek bo zamykają. Nikt nie zamierzał wychodzić w ulewę, więc zgasili nagle światła. Ludzie po ciemku przyświecali sobie telefonami, żeby widzieć cokolwiek. Na domiar złego, kiedy mojemu mężowi wpadł do oka kawałek fajerwerka i skierowano nas do ambulansu, tam dostał do ręki buteleczkę z solą fizjologiczną z tekstem: musisz sobie to wkroplić do oka. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII!!! Mimo pięknych pokazów pozostał niesmak..

Polecane z kategorii inne