inne

Milczarek Bukowski Trio - Mentoring Theater

inne

Milczarek Bukowski Trio - Mentoring Theater

Milczarek Bukowski Trio - Mentoring Theater - Bilety

"Rzecz o przywództwie i zarządzaniu, czyli słów kilka o nienawiści, głupocie i nadziejach":

Sesja z kategorii Mentoring Theater poświęcona poszukiwaniu doskonałości w skutecznym przywództwie, zarządzaniu, ale także komunikacji i porozumieniu z innymi. Te bez wątpienia kluczowe kompetencje, konieczne w codziennej pracy wszystkich menedżerów, obecnych i przyszłych liderów. Mentoring Theater to nowa kategoria łącząca formułę sesji mentoringowej, psychoterapii, sztuki teatralnej i stand up?u, dając widzom możliwość udziału zarówno w przedsięwzięciu artystycznym, jak i rozwojowym.
"Rzecz o przywództwie i zarządzaniu, czyli słów kilka o nienawiści, głupocie i nadziejach" pozwala spojrzeć na relację szef-podwładny w nietuzinkowy sposób. Po raz pierwszy widz ma możliwość przyjrzenia się nie tylko wyrażonym wprost intencjom szefów, lecz także skonfrontować je z odważnymi spostrzeżeniami i reakcjami podwładnych. Aktorzy, odgrywając role, odkrywają prawdziwe oblicze komunikacji, co dla widza stanowi doskonałą okazję do wyciągania wniosków z własnych zachowań, a w konsekwencji także uczenia się i samodoskonalenia.
Mentoring Theater to niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie samemu oraz własnym postawom i zachowaniom z "bezpiecznej perspektywy" fotela teatralnego. Widz biorący udział w spektaklu ma szansę dotrzeć do głębokich przemyśleń i znajduje przestrzeń do osobistej refleksji. Dzięki obserwacji i doświadczaniu przedstawienia widz poddaje się procesowi wewnętrznego rozwoju prowadzonemu przez profesjonalnych trenerów, konsultantów i mentorów.
Projekt Milczarek | Bukowski trio został powołany po to, by dać widzom możliwość doświadczenia profesjonalnej sesji mentoringowej w przestrzeni teatru. Unikatowe połączenie rozległych doświadczeń trenerskich, szkoleniowych oraz biznesowych założycieli ? Dariusza Milczarka oraz Michała Bukowskiego - podnosi wartość merytoryczną i edukacyjną przedsięwzięcia.
Koncept naszego projektu zakłada głęboką interakcję z widzem, który staje się trzecim, najważniejszym partnerem Milczarek | Bukowski trio. Nasz spektakl kierujemy do osób świadomych i wymagających. Do tych, którzy nie boją się zadawania trudnych pytań i sięgania w głąb siebie, by uzyskać odpowiedzi. Dla wszystkich, którzy na co dzień zmagają się z zawiłościami ludzkiej natury w relacjach zawodowych i prywatnych. Zapraszamy Państwa do przeżycia tego niezwykłego doświadczenia razem z nami!

Dariusz Milczarek i Michał Bukowski
Twórcy i założyciele Milczarek | Bukowski trio.

www.milczarekbukowskitrio.pl
www.facebook.com/Milczarek-Bukowski-trio
www.linkedin.com/company/milczarek-bukowski-trio

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Milczarek Bukowski Trio - Mentoring Theater

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne