dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem

dla dzieci

Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem

Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Twoje dziecko pasjonuje się Minecraftem? Jeśli tak zabierz, je do świata Minecraft, gdzie ze swoim ulubionym youtuberem TRITSUSem spędzi niezapomnianą przygodę.

Dzieci w wieku 5- 12 lat zapraszamy na Minceraft Day z youtuberem TRITSUS, do Sal Zabaw Fikołki. Podczas 4-godziennego eventu czeka na Was wiele atrakcji. Fikołki zamienią się w świat Minecrafta. Będziecie mogli również wziąć udział w jednych z wybranych warsztatów, których opisy przedstawiamy poniżej:

Warsztaty kreatywnego budowania bazy Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft TRITSUSa dzieci na warsztatach budowania bazy będą mogły wykorzystać i dalej rozwijać swoją kreatywność i zdolność przestrzennego planowania. Nasi młodzi budowniczy będą musieli rozwiązać wiele problemów w tworzeniu konstrukcji i tajnej bazy za pomocą specjalnych kostek sześciennych w dużych rozmiarach. Przy okazji uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem inżyniera TRITSUSa. Warsztaty trwaja 20 minut i odbywają się w grupie 8 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty programowania Minecraft

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera Minecraft dzieci na warsztatach programowania uczą się kreatywnego myślenia. Nauka przez zabawę rozwija możliwości intelektualne i jest wstępem do profesjonalnego programowania. Uczestnicy zaprogramują m.in. zwierzęta i inne postacie Minecraft, za pomocą kodu zabiorą Alexa i Steva na wycieczkę. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem znającego się na Minecraft jak nikt inny programisty TRITSUSa. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Warsztaty kulinarne Minecraft “Cook Creeper”

Pod czujnym okiem ulubionego youtubera, dzieci na warsztatach kulinarnych będą mogły sprawdzić się w roli kucharza-alchemika i stworzyć jadalne eliksiry! Na specjalnie przygotowanych stoiskach stworzą mikstury, które przypadną do gustu nawet Alexowi i Stevovi. Składniki, zostaną pokrojone w Minecraftowe kostki,a następnie zmienione w Minecraftowe Eliksiry. Do wyboru aż 6 kombinacji! Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo. Przy okazji warsztatów dzieci uczą się pracy zespołowej i integrują z rówieśnikami, a wszystko to z udziałem szefa kuchni TRITSUSa. Warsztaty trwają 15 minut i odbywają się w grupie 12 osobowej. Po warsztatach wspólne pamiątkowe zdjęcie grupy z TRITSUSem. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy dyplom.

Cała Sala Zabaw Fikołki do Waszej dyspozycji:

  • Zakupiony bilet na Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem upoważnia do:
  • udziału w 4 godzinnym evencie z możliwością wyjścia i powrotu,
  • udziału w jednych warsztatach zgodnych z opcją zakupionego biletu,
  • korzystanie ze wszystkich atrakcji znajdujących się w Sali Zabaw Fikołki,
  • wielopoziomowej konstrukcji zabawowej,
  • ścianki wspinaczkowej*
  • toru przeszkód ze zjeżdżalniami, labiryntami, siecią Spidermena,
  • uczestniczenia w grach i zabawach poświęconych tematyce Minecraft organizowanych przez Fikołkowych Animatorów,
  • Bezpłatnego wstępu wraz z uczestnikiem, jednego opiekuna (każdy dodatkowy opłata 30 zł, zakup przy wstępie do Fikołków)

Opiekunowie będą mogli odpocząć w strefie rodzica z kawiarnią i dostępem do WiFi. W tym dniu będzie można również skorzystać z naszej oferty sklepu z produktami Minecraft.

Uwaga! Opiekun może pozostawić na czas imprezy dziecko po wypełnieniu stosownych dokumentów.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody w stylu Minecraft.

Zakup biletu na Event Minecraft Day (Event) jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat ze strony Organizatora, na dokumentację Eventu oraz wykorzystanie wizerunku jego uczestników w celu: realizacji i publikacji materiałów filmowych z Eventu, fotograficzne dokumentowanie Eventu. Wykorzystywanie materiałów filmowych i zdjęć dotyczyć będzie promocji i reklamy Eventu, a także promocji i reklamy kolejnych przedsięwzięć Organizatora. Administratorem wykorzystanych danych w postaci wizerunku wszystkich uczestników jest spółka Sale Zabaw Fikołki Sp. z o.o. Pełne informacje dotyczące informacji o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod linkiem: https://fikolki.pl/pl/informacja-o-ochronie-i-przetwarzaniu-danych-osobowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem

Fajny pomysł na wydarzenie. Tritsus miał bardzo fajny kontakt z dzieciakami. 4* bo zabrakło mi momentu, w którym dzieciaki mogły lepiej poznać jego historię i ewentualnie ciekawostki jak to jest być tym youtoberem - 10-15 min wspolne dla wszystkich. Nie każde miało odwagę i przestrzeń aby zapytać.
Najważniejsze że dziecku sie podobało. Jednak za mało bohatera wsród dzieci ,bo ciągle był na zajeciach dodatkowo płatnych.
Świetna impreza. Ośmiolatek zachwycony. Warsztaty bardzo udane.
Dobre jedzenie, fajne atrakcje, duży wybór zabawek z Minecraft, ciekawa atrakcja z gotowaniem minecraft.
Bardzo fajna zabawa dla dzieci moje dziecko było zachwycone
Było super.
Wersja krótka: Młody był zachwycony. Wersja dłuższa: Organizatorzy dali radę. Warsztaty odbywały się zgodnie z planem, liczebność grup była zachowana, oczekiwanie umilały dzieciakom liczne animacje prowadzone przez młodych, sympatycznych i energetycznych animatorów. Tritsus był sympatyczny i przystępny - dzieciaki mogły przybić piątkę, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf i wziąć udział we wspólnych animacjach w przerwach pomiędzy warsztatami. Wisienką na torcie było wcześniejsze pojawienie się Dealereq, z którym także udało się zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. Wracaliśmy zadowoleni widząc radość naszego dziecka.
Super event bardzo dobra organizacja
Bardzo kontaktowy człowiek.nie było problemu ze zdjęciem autografem, syn szczęśliwy
Spotkanie było pełne wrażeń i dobrej zabawy, i mimo, że krótkie, to dziecko wyszło uszczęśliwione! Moje dziecko podziwia TRITSUSA a na żywo okazał się jeszcze fajniejszy! To słowa mojego dziecka. Jako mama również jestem bardzo zadowlona ze spotkania, z organizacji i bardzo profesjonalnej postawy youtubera jak i ekipy pomagającej mu.
Dziecko jest bardzo zadowolone
Synek bardzo zadowolony. Organizacja na dobrym poziomie, Pani Prowadząca wspaniale 'dyrygowała' imprezą;) byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Zaproszony youtuber okazywał cierpliwość i życzliwość swoim małym fanom;) Ogólnie było bardzo fajnie! Polecam
Wszystko super. Syn zachwycony
Spotkanie z Yiuuberm super ! dziecko zadowolone, organizacja imprezy bardzo fajna , dzieci nie mogły się nudzic ponieważ poza spotkaniem było mnóstwo zabaw oragnizowanych przez pracowników i animatorów " Fikołków " . Bawilismy sie super ! Dziękujęmy :-)
Dzieciaki zadowolone. Szczególnie z warsztatów kulinarnych i skałek. Jeden minus to zbyt dużo uczestników na jednym metrze kwadratowym , a z tym łączy się hałas.
Samo spotkanie z Tritsusem króciutkie ale syn był zachwycony. Spotkał takich samych maniaków Minecraftowych :)
Wykupiliśmy bilet na warsztaty kreatywnego budowania bazy, w Fiolkach w CH Galeria Polnocna. Zgodnie z opisem warsztaty miały być zapewnione dla grup 8-osobowych. Na miejscu okazało się że "moja" grupa liczyła ponad 20 osób, a dzieciom została udostępniona przestrzeń kilku m2. Wyobraźcie sobie Państwo co się dzialo w ramach tych warsztatów. Na pewno nie to, co opisywali organizatorzy, czyli: - zabawa pod czujnym okiem YouTubera - YouTuber w opinii organizatorów musi mieć naprawdę bardzo czujne oczy, czego jednak nie mogę potwierdzić po tym co widzialem! - rozwijanie kreatywności - ciekawe jak jest to możliwe w takim bałaganie! - zdolnośc przestrzennego planowania - patrz wyżej - rozwiązanie wielu problemów w tworzeniu konstrukcji tajnej bazy za pomocą kostek - patrz wyżej. Reasumując, głównym motorem zakupu biletu były warsztaty z youtuberem. Na miejscu okazało się że w cenie 89 zł mamy wstęp do sali zabaw + kilkanascie minut bałaganu z udziałem yutubera. Mogliśmy przeznaczyć te pieniądze na wstęp np do Fun Park Digiloo i pieniądze byłyby lepiej spożytkowane. Plusem jest to, że na miejscu udało nam się dokupić w promo cenie 30zl warsztaty programowania... Ale po pierwszej części niesmak pozostał.
Kupujesz bilet za 79zł a nie dadzą dziecku nawet potrzymać tych bloków minecraftowych, bo to tylko dla dzieci z warsztatami czyli za 99 zł. czyli jak kupujesz za 79zł co jednak jest dość dużo to traktują dzieciaka jak gorszy sort, co nie jest też zdrowe dla dziecka jako doświadczenie. Bardzo brzydkie zachowanie.
Taka cena za 15 minut zabawy to mega rozczarowanie. W opisie wydarzenia powinna być jasna informacja na czym te warsztaty polegają. Dzieciak bardzo niezadowolony Zdecydowanie nie polecam.
Zdecydowanie za krótkie warsztaty
"gwiazda" dnia nie dostępna, tylko po 15 minut zmiana miejsca na kolejne grupy, byle szybciej, byle więcej. Brak chwili do porozmawiania, swobodnej dyskusji, czasu do tych, którzy dla niego tam przyjechali. Odburkujące odpowiedzi na pytania dzieci - zero prawdziwego zainteresowania. hajs goni hajs... wielkie rozczarowanie imprezą, będę odradzał udział w kolejnych i sam więcej nie będę brał udziału. Zawyżone 1/10 dla "gwiazdy" dnia..
Syn był zadowolony Podobały mu się warsztaty Sam pobyt na sali zabaw też pochwalił Mimo dużej ilości dzieci wszystko przebiegało sprawnie i bezpiecznie
Fantastyczna atmosfera i super zabawa. Kacper 10 lat
bardzo udany dzień. Synek zachwycona. Bardzo dobra organizacja
Za duzy chaos i ogolny rozgardiasz. Syn ze swoimi ulubionymi youtuberami nie zamienil nawet slowa. Bezsensu
Syn zadowolony 😊
Syn zachwycony. Przeżycie nie do opisania. Organizacja na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Czas oczekiwania na warsztaty umilały liczne animacje i konkursy. Impreza na 6+

Polecane z kategorii dla dzieci