Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

inne

Nocny Maraton Filmowy w Kameralnym

inne

Nocny Maraton Filmowy w Kameralnym

Nocny Maraton Filmowy w Kameralnym - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

To pierwsze całonocne wydarzenie w historii naszego kina. Bądźcie z nami!
Zaczynamy o 23:00 z przedpremierowym pokazem filmu "Goście". Następnie przeniesiemy się na przerażający, lecz porywający wieczór - "Bodies bodies bodies". Maraton zakończymy szwedzką odpowiedzią na X-menów - filmem "Niewiniątka".

Rozkład jazdy:
�23:00
� "Goście"
Dania / Holandia, 2021
Na początek w naszej halloweenowej nocy "Goście" (org. "Speak No Evil") – wdzierający się pod skórę duński horror psychologiczny, w którym nie odnajdziecie hygge... Ten anglojęzyczny film utrzymany w surowym skandynawskim klimacie, przeraża i długo nie pozwala o sobie zapomnieć! Nie na darmo zestawiany jest przez krytyków z klasycznym "Funny Games"!
O filmie:
Szczęśliwa rodzina jedzie na wakacje do nowo poznanych znajomych. Wspólny weekend stopniowo przyjmuje przerażający obrót, gdy gospodarze zaczynają ujawniać swoje prawdziwe, przerażające oblicze.
�00:30
� "Bodies bodies bodies"
USA, 2022
Kiedy „Euforia” spotyka „Krzyk”, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror.
O filmie:
Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg w telefonach i z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna...

� 02:30
� "Niewiniątka" (2021)
Małe norweskie miasteczko. Właśnie rozpoczyna się Midnattssol, sezon białych nocy i niekończących się polarnych dni. Dzieci z okolicznych osiedli spędzają beztrosko czas i szukają wakacyjnych przygód.
O filmie:
Mała Ida przeprowadza się z mamą i siostrą do nowego miasteczka, gdzie poznaje rówieśników z sąsiedztwa i z czasem odkrywa, że z nowymi przyjaciółmi łączy ją wyjątkowa i niebezpieczna więź.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Nocny Maraton Filmowy w Kameralnym

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Poznań
10.12.2022 20:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii inne