Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Podwieczorek z Kubą Sienkiewiczem

inne

Podwieczorek z Kubą Sienkiewiczem

Podwieczorek z Kubą Sienkiewiczem - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Cena promocyjna biletu: 35 złotych. Przedsprzedaż trwa do 10.03.2022

Kuba Sienkiewicz – człowiek wielu talentów. Wokalista, muzyk rockowy, gitarzysta i autor tekstów będzie gościem spotkania, które odbędzie się 11 marca br. o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Rozmowę z artystą poprowadzi Leszek Bonar, redaktor telewizyjnych programów muzycznych, pomysłodawca cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”.

Razem z zespołem „Elektryczne gitary”, a także indywidualnie jako solista już od ponad 45. lat zachwyca kolejne pokolenia odbiorców ceniących sobie inteligentną satyrę. Artystyczne smaczki w życiu Kuby Sienkiewicza uzupełniają rodzinne powiązania z popularną aktorką – Krystyną Sienkiewicz i kontynuacja tradycji muzycznych przez dwójkę z jego sześciorga dzieci, które współtworzą zespół „Kwiat jabłoni”.

Niezależnie od tego działa zgodnie ze swoim medycznym wykształceniem – jest specjalistą neurologiem. I o tym wszystkim opowiada w trakcie „Podwieczorków z gwiazdą” ozdabiając to obficie „żywymi” wykonaniami swoich największych przebojów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Podwieczorek z Kubą Sienkiewiczem

Sympatycznie z nutą nostalgii,inteligentnym humorem i dystansem do swoich słabości. Wspomnienia połączone z muzyką - godne polecenia.
Agnieszka 12.03.2022 23:21
Bardzo zabawnie, miło spędzony czas🙂 Polecam wszystkim 🙂
Marlena 12.03.2022 14:11
Sympatycznie.
Joanna 12.03.2022 08:56

Polecane z kategorii inne