inne

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

inne

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent! - Bilety

Zapraszamy na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce - Bartosza Lewandowskiego, Finalisty programu Mam Talent!
Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe!

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Jednak to nie koniec atrakcji jakie jeszcze na Was czekają!

Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające i znikające przedmioty, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń!

Na najmłodszych widzów czeka wielka atrakcja - MAGICZNE POJAWIENIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!
To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Pokaz magii i iluzji - Bartosz Lewandowski, Finalista Mam Talent!

Oceniając sam występ chyba nie można się do niczego przyczepić. Dla dzieci miła rozrywka. Jednak cena biletów pozostawia wiele do życzenia. Żenujące że pierwsze rzędy tylko bilety 100%, nie ma ulgowych -a na występie 80% to dzieci. Bilety w kilku pierwszych rzędach 60 zł. Jeżdżę często do teatru i porównując ten występ do teatralnych cena biletu niezasłużona.
Jak dla mnie to niska jakość występu do ceny.
Super występ! Dzieci zachwycone, dorośli dobrze się bawili! Polecam!
Ciekawa rozrywka dla dzieciaków, polecam :)

Polecane z kategorii inne