Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film Poza Kadrem

Poza Kadrem: projekcja filmu „Ave, Cezar!” i debata o kinie w dobie pandemii

film Poza Kadrem

Poza Kadrem: projekcja filmu „Ave, Cezar!” i debata o kinie w dobie pandemii

Poza Kadrem: projekcja filmu „Ave, Cezar!” i debata o kinie w dobie pandemii - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Poza Kadrem” to nowa filmowa propozycja Resursy Obywatelskiej dedykowana wielbicielom kina z Radomia i okolic, niezależnie od wieku oraz zainteresowań. Podczas realizowanych raz w miesiącu projekcji prezentowane będą starannie wyselekcjonowane filmy. W repertuarze znajdą się produkcje zróżnicowane gatunkowo: od klasyki i dzieł najważniejszych twórców, przez współczesne kino gatunkowe, po dokument i propozycje festiwalowe.

Inauguracja projektu nastąpi 21 października. Spotkania „Poza Kadrem” rozpoczną się debatą przedstawicieli radomskiego środowiska kinowego, którzy wymienią się doświadczeniami i porozmawiają m.in. o sytuacji kin w dobie pandemii oraz cieszących się coraz większą popularnością platform VOD.

Po debacie odbędzie się projekcja filmu w reżyserii braci Coen „Ave, Cezar!”. Ten komediodramat z 2016 roku w gwiazdorskiej obsadzie zabiera widzów do lat 50. XX wieku – do okresu srebrnych lat Hollywood. Producent filmowy Eddie Mannix staje przed wyzwaniem rozwiązania zagadki zaginięcia głównej gwiazdy swojego najnowszego filmu.

Twórcom takich przebojów, jak „Fargo” czy „To nie jest kraj dla starych ludzi”, udało się zebrać na planie „Ave, Cezar!” nie lada obsadę. W filmie zobaczymy m.in. Scarlett Johansson, Tildę Swinton, Josha Brolina, George'a Clooneya czy Ralpha Fiennesa.

Chociaż film stanowi satyrę na Hollywood, to jednocześnie pokazuje dlaczego tak bardzo kochamy kino. O tej miłości do kina opowiedzą także goście Resursy, którzy związali się z branżą zawodowo.

Bilety na spotkania filmowe „Poza Kadrem” kosztują 10 zł. Wejściówki będą dostępne w kasie Resursy Obywatelskiej oraz online na platformie biletyna.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Poza Kadrem: projekcja filmu „Ave, Cezar!” i debata o kinie w dobie pandemii


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii film