inne

Poznański Klub Podróżnika - Albania i Kosowo - Izabela Nowek-Tomczyk

inne

Poznański Klub Podróżnika - Albania i Kosowo - Izabela Nowek-Tomczyk

Poznański Klub Podróżnika - Albania i Kosowo - Izabela Nowek-Tomczyk - Bilety

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Izabelą Nowek-Tomczyk pt. "Albania i Kosowo - Bałkany mniej znane"

30 stycznia 2017 godz.19
PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

Izabela Nowek-Tomczyk – przewodniczka, tłumaczka oraz autorka bloga Moja Albania. Podróżniczka w skali mikro, od czasów studiów zakochana w Bałkanach. Od 2011 mieszka i pracuje w Albanii. Posiadaczka dwóch albańskich kotów podróżników.

Albania otworzyła się w ostatnich latach na masową turystykę, jednak nadal pozostaje krajem trochę dzikim i tajemniczym. Sąsiad Albanii czyli Kosowo ma opinię miejsca, które wciąż jest targane politycznymi konfliktami. Izabela od lat odczarowuje Albanię ze stereotypów – czas przyszedł również na Kosowo, gdyż podróż po tym obszarze Bałkanów może być fascynująca. Na spotkaniu usłyszymy o tym co Albania i Kosowo mają do zaoferowania oraz o życiu w tamtym rejonie Europy. Będzie też możliwość zdobycia informacji o tym jak od strony praktycznej zaplanować wyjazd, co koniecznie zobaczyć oraz jakie atrakcje czekają na podróżników.

http://www.poznanskipodroznik.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bdb!Bardzo fajnie się słuchało opowieści o Bałkanach. Dawno nie było tak ciekawej prezentacji.Jednak widać różnice, gdy opowiada profesjonalny przewodnik turystyczny.
Pani Izabela barwnie zaprezentowała i przybliżyła temat. Zdjęcia zrobiły na mnie dobre wrażenie. Polecam.

Polecane