Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

inne

Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak

inne

Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak

Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie pt. "Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną"

Prelegenci: Hanna Bauta-Jankowiak z rodziną

4 marca 2017 (sobota) o godz. 18

PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

Hanna Bauta-Jankowiak – redaktorka naczelna, producentka filmowa, projektantka gier planszowych i przestrzennych, pisarka, podróżniczka, a przede wszystkim matka. Hania ma w życiu wiele pasji, i z każdym rokiem dochodzą nowe. I choć zawsze ma co najmniej trzy rzeczy do zrobienia, to wszystko kręci się wokoło jej największej pasji czyli podróży. Muszą to być podróże w dzikie nieodkryte rejony ziemi, gdzie dzieje się coś ciekawego, gdzie można przeżyć jakąś przygodę, poznać ludzi i doświadczyć lokalnego kolorytu. Podróże z których będzie można przywieźć nie tylko kilka pamiątek czy kolorowych zdjęć, ale takie z których przywozi się przede wszystkim niezapomniane wspomnienia i pasjonujące historie. W 2016 roku nakładem Wydawnictwa Poznańskiego ukazała się książka Hanny Bauty-Jankowiak "Przez pół świata. Mama z synem w podróży".

"Z naszym starszym dzieckiem odwiedziliśmy Azję, Afrykę i Amerykę Południową, z dwójką w 2016 roku udaliśmy się w kosmiczną przygodę przez Rosję, od jej północnych europejskich rubieży do Irkucka i Bajkału, przez Kazachstan, Kirgizję, aż po Morze Kaspijskie. Trzy miesiące wyzwań i przygód w czwórkę razem z ośmiolatkiem i dziewięciomiesięcznym szkrabem. I to nie byle jakich. Zabierzemy Was w podróż Koleją Transsyberyjską, Pokażemy jak wygląda Archangielsk na Północy Rosji, jak to się stało, że uniknęliśmy FSB, i jak trafiliśmy na szamańską wyspę bez bankomatów. Zdradzimy też co zrobić, aby być w oczach Rosjan prawdziwymi Gierojami. Zaprosimy Was nad Bajkał, ale i do gościnnych Kazachów na beszbarmak, zdradzimy sekret dojenia pająków i pokażemy Międzynarodowe Zawody Nomadów w Kirgizji, opowiemy też jak to jest poznawać z dziećmi świat, zwiedzać zakazane miasta i dlaczego nawet miła rodzina może być podejrzana w niektórych krajach o terroryzm.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak

Bardzo ładnie przygotowana prelekcja. pozdrawiam
06.03.2017 08:31
Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak
Poznań, 04.03.2017
PURO Hotel Poznań
Pani Haniu, Nie mogę wyjść z podziwu wobec Pani osoby, jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak prawdziwie i pięknie Pani żyje. Spotkanie z Wami było przemiłe, byliście tak naturalni, że czuło się, jakbyście rozmawiali z grupą znajomych. Cieszę się, że Was poznałam oraz że gościcie u mnie w domu w postaci Pani książki. Pozdrawiam! Basia.
cettefille 05.03.2017 20:57
Poznański Klub Podróżnika - Cibauci w podróży przez Rosję i Azję Centralną - Hanna Bauta-Jankowiak
Poznań, 04.03.2017
PURO Hotel Poznań

Polecane z kategorii inne