inne

Poznański Klub Podróżnika - GRUZIŃSKIE OPOWIEŚCI z końmi, wolontariatem i Wołgą w tle

inne

Poznański Klub Podróżnika - GRUZIŃSKIE OPOWIEŚCI z końmi, wolontariatem i Wołgą w tle

Poznański Klub Podróżnika - GRUZIŃSKIE OPOWIEŚCI z końmi, wolontariatem i Wołgą w tle - Bilety

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie pt. "Gruzińskie opowieści z końmi, wolontariatem i Wołgą w tle"

Pokaz slajdów Magdy Żak i Michała Rodaka

19 marca 2016 (sobota) o godz. 18.30

PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12

W ramach spotkania poczęstunek: woda, soki, ciastka

UWAGA! Bilety tylko w sprzedaży on-line

Magda i Michał są związani z Gruzją od ponad 3 lat. Michał opowie jak pojechał tam po raz pierwszy w 2012 roku na wolontariat i w jaki sposób "pochłonęła" go gruzińska prowincja. W jaki sposób spełniając swoje marzenia stał się posiadaczem radzieckiego klasyka - Wołgi GAZ 21 z 1958 roku i jak wracali nią prawie 4000 km do Polski...

Opowiedzą, w jaki sposób Gruzja zmieniła ich życie, stając się miejscem, w którym realizują się, organizując konne wyprawy w najmniej turystycznych regionach kraju. W jaki sposób połączyli swoje pasje, doświadczenie oraz miłość do tego kraju, zakładając firmę, odnosząc coraz to większe sukcesy. Opowiedzą o swojej Gruzji, Gruzji z perspektywy kaukaskiego siodła.

więcej: http://www.poznanskipodroznik.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu czyli ludzie z pasją, znający Gruzję jak własną kieszeń, mający olbrzymią radość z życia. Tak trzymać.
Spotkanie prowadzone było przez pana Michała w sposób bardzo ciekawy, z dużą dawką humoru. Odkrywał przed słuchaczami "duszę" Gruzji. Do tego dodać należy piękne zdjęcia i świetny film. Nie tylko pod względem merytorycznym , ale także technicznym.

Polecane