inne

Poznański Klub Podróżnika - Kuba. Nie taka rajska wyspa - Jakub Rybicki

inne

Poznański Klub Podróżnika - Kuba. Nie taka rajska wyspa - Jakub Rybicki

Poznański Klub Podróżnika - Kuba. Nie taka rajska wyspa - Jakub Rybicki - Bilety

Poznański Klub Podróżnika Ewa Banasiak zaprasza na

spotkanie z Jakubem Rybickim pt. "Kuba ­- nie taka rajska wyspa"

3 kwietnia 2017 o godz. 19

Kino Rialto, Poznań, ul. Dąbrowskiego 38

Kuba to rajska wyspa, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Ale jaka jest od środka, co w sobie kryje, co myślą ludzie i jak im się żyje? Jest to kraj pełen paradoksów rodem z PRL, który właśnie przeżywa koniec komunizmu i swój rok 1989. Jest pełen emocji, tajemnic, piękna, brzydoty, rumu i cygar. Zapraszamy na opowieść o miesięcznej wyprawie rowerowej przez Kubę tę turystyczną i nieznaną, w deszczu i słońcu, za to zawsze w oparach spalin z archaicznych pojazdów i smakiem trzech kanapek do wyboru oferowanych przez wszystkie punkty gastronomiczne na wyspie.

Jakub Rybicki – urodzony na Warmii, wychowany na Mazurach, dorastający na Podlasiu, a najczęściej osiadły w Wielkopolsce. Z wykształcenia wschodoznawca i socjolog – co stale każe mu pchać się na Wschód, który kocha szczerze, ale nie wie, czy z wzajemnością. Z pasji i zawodu fotograf, laureat licznych nagród fotograficznych. Autor książki „Po Bajkale”, współpracownik magazynów i portali podróżniczych. Kolekcjoner dziwnych czapek, okazjonalny alpinista. Rowerem, autostopem, konno i samochodem przejechał około 50 krajów. W podróżach szuka prawdy, dobra i piękna.

http://www.poznanskipodroznik.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo przyjemna fotograficzna podróż po kraju skrywającym wiele tajemnic. Spotkanie z Kubą Rybickim z pewnością zwiększyło moje zainteresowanie rajską wyspą i spowoduje przyspieszenie przygotowań do podróży po Mojito na plaży w Hawanie.
wittek8 16.04.2017 17:08
Świetne spotkanie! Kuba na rowerze w podróży przez Kubę:) Pełne ciekawych przygód opowieści w relacji rowerowego zapaleńca okraszone pięknymi fotografiami autorstwa podróżnika.
Lili 05.04.2017 21:13
Super!
Antła 05.04.2017 20:03
Bardzo ciekawe spotkanie, z którego wyniosłem wiele przydatnych informacji.
marten4 05.04.2017 12:04
Ciekawe spotkanie i piękne zdjęcia!
labryska 05.04.2017 01:05
Ciekawa prelekcja, cudowne zdjęcia.
googo 04.04.2017 17:45
Ciekawe rzeczowe informacje oraz bardzo sympatyczny sposób przekazu
Bardzo interesująca prelekcja. Prowadzący z humorem i bardzo kontaktowy. Podobało mi się :-)
Viraszka 04.04.2017 14:02
Bardzo fajne spotkanie, temat gorący jak Kubańskie rytmy. Pełna sala świadczy o zainteresowaniu tematem, a że to nie była pierwsza prezentacja tej wyprawy to też świadczy dobrze o autorze. Bardzo dobrze spędzony czas, dużo ciekawostek.
Tigu 04.04.2017 13:49
Bardzo ciekawe spotkanie. Zostało obalone kilka stereotypów i Kuba pokazana trochę od innej strony
Milu 04.04.2017 13:46
Bardzo sympatycznie. Organizacja wzorowa :)
no niestety po raz kolejny na spotkaniu nikt nie umie ogarnąć sprzętu i pokazu slajdów ,Podróżnik opowiadający chaotycznie nie przygotowany do prelekcji ,opowieść mówiła o 1600 km przejechanych rowerem ,ale wiadomości oKubie mało ,dla przeciętnego odbiorcy rzeczywistości opowieść Pana Kuby nie wniosła nic nowego ,a szkoda ,bo to ciekawy kraj z piękną ,aczkolwiek zniszczoną architekturą o ,której nie było nawet wzmianki.No cóż ,każdy ma inne wyobrażenie takiego spotkania.Jednak płacąc za bilet oczekujemy profesjonalizmu ,a nie opowieści" u cioci na imieninach".
Bardzo fajna prezentacja, świetnie przygotowana przez Kubę o Kubie. Pierwszy raz mialam okazję uczesticzyć w spotkaniu w PURO Hotel i uważam, ze miejsce fajniesze niż kino Rialto. I krzesła wygodniejsze ;)
Gosia_ podrożnik 23.02.2017 14:13

Polecane