inne

Praktyczne zastosowanie kamertonów i stroików medycznych w leczeniu i relaksacji

inne

Praktyczne zastosowanie kamertonów i stroików medycznych w leczeniu i relaksacji

Praktyczne zastosowanie kamertonów i stroików medycznych w leczeniu i relaksacji - Bilety

Praktyczne zastosowanie kamertonów i stroików medycznych w leczeniu i relaksacji

27 maja (niedziela), godz. 16.30 - 18.00, sala 204, budynek A

Życie w dynamicznym świecie, który nieustająco oddziałuje na człowieka, może doprowadzić do rozchwiania i rozstrojenia organizmu. Zarówno instrumenty muzyczne jak i ludzie wymagają od czasu do czasu „dostrojenia” do wzorcowego dźwięku i częstotliwości, co można osiągnąć za pomocą kamertonu. Różnica polega jedynie na tym, że do strojenia ciała służą specjalne kamertony terapeutyczne oraz stroiki medyczne.
Podczas warsztatu uczestnicy doświadczą działania różnego rodzaju kamertonów oraz różnorodnego ich wykorzystania. Każdy uczestnik będzie mógł na własnym ciele poczuć działanie wzorcowych częstotliwości zdrowia.
Osoby posiadające własne karimaty prosimy o przyniesienie ich na warsztaty.

Ewa B. Stroińska - leczeniem dźwiękiem za pomocą kamertonów zainteresowała się w 2012 r., kiedy w związku z problemami zdrowotnymi szukała innych rozwiązań i metod wykraczających poza medycynę konwencjonalną, metod, które pozwoliłyby przywrócić równowagę ciału. Mimo, że z metodą leczenia dźwiękiem zetknęła się zupełnie przypadkiem, na pierwszy zabieg poszłam z ciekawością i już po jednej sesji odczuła poprawę samopoczucia i pozytywną reakcję organizmu. „Zauważyłam, że mam więcej energii i lepszy nastrój. Po kilkunastu spotkaniach, na których byłam poddawana zabiegowi postanowiłam bardziej zagłębić się w tematykę kamertonów. Po wielotygodniowym studiowaniu literatury, rozmowach z osobami, które zajmują się na co dzień tą metodą, postanowiłam rozpocząć kurs muzykoterapii dogłębno-komórkowej pod okiem dr Barbary Romanowskiej.” We wrześniu 2013 roku ukończyła wszystkie etapy kursu, uzyskując certyfikat i tytuł Certyfikowanego Terapeuty Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane