inne

Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie

inne

Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie

Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie - Bilety

Aplauz Show „Prosto o Kobiecie z Żartem o Facecie ” to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie.

Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie.

Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek.

O ile jednak seans jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty „samo przyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest taka duża.
W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, seans „Mars – Wenus” jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny , nieinwazyjny i bezpieczny.

W trakcie trwania seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.
Show zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami.

Pokazuje parom, że problemy w związku mogą wyniknąć z tego, że różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.

Następnie odkrywa przed parami prawdziwe powody dlaczego ich małżonek robi to, a nie robi tego. Ponadto, że sesja jest potężnym reduktorem stresu, uczestnicy poznają proste narzędzia, które sprawią że Twój partner będzie robił to co powinien.

„Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta” tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niezwykle pouczające doświadczenie. W sympatycznej formie
Cały występ całkiem okey ale bez wielkich salw śmiechu trochę seminarium dla par trochę stand up. Było by cztery gwiazdki gdyby nie końcowy półgodzinny marketing i autoreklama, niestety można było się poczuć jak na sprzedaży pościeli czy innych cudownych produktów najpierw godzinne wprowadzenie i zachwalanie potem mocne wciskanie. Koniec występu nie smaczny a nawet można było poczuć się oszukanym ponieważ bilety były płatne a reklamowanie swoich usług i produktów oraz zbieranie danych od uczestników pod pretekstem ankiety a takie rzeczy powinno się robić na darmowych spotkaniach promocyjnych na dany produkt czy usługi itd. Bardzo mieszane odczucia po wyjściu z przedstawienia bo najpierw dotykamy bardzo intymnych spraw życia a potem handlujemy i psujemy całą atmosferę spektaklu.
Sam występ bardzo fajny i ciekawy. Byłoby może 5 gwiazdek gdyby nie to że spotkanie odbywało się w nieogrzewanej sali gdy na zewnątrz było minus 5,stopni wszyscy siedzieli w kurtkach a zimno nie pozwalało myśleć i cieszyć się spotkaniem. Mały minus za trochę za dużo autoreklamy innych spotkań książek zajęć indywidualnych i tym podobnych.
polecam w 100%:) miło i wesoło spędzony czas w kameralnym towarzystwie:) Dziękujemy
Milena i Dawid 31.08.2018 15:29
Ciekawy sposób prowadzenia show, aktywizuje publiczność. Dużo życiowych przykładów i nie ocenia innych. Daje praktyczne rozwiązania
bardzo dobre, wesołe i pouczające zarazem, fajna atmosfera
Średnio, Pan spóźnił się kilka minut, miałam wrażenie, jakby się śpieszył, bo wytrwać do końca. Ciekawe przykłady i założenie występu.
MAŁO WIEDZY ZOSTAŁO PRZEKAZANE PODCZAS WYSTĘPU, ZA DUŻO NIEPOTRZEBNIE CZASU ZAJĘŁA SCENKA
Świetne!!
Paulina 08.09.2015 13:48

Polecane