inne

Przebudzenie świadomości - Warsztaty

inne

Przebudzenie świadomości - Warsztaty

Przebudzenie świadomości - Warsztaty - Bilety

Przebudzenie świadomości

26 maja (sobota), g. 15.00 - 17.00, sala 008, budynek A

Autorskie warsztaty Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej polegają na zrozumieniu, doświadczeniu i scaleniu wszystkich poziomów naszego istnienia: ciała, oddechu, umysłu, intelektu, pamięci, ego, wyższego ja. Dzięki zgłębieniu wiedzy o istocie dbania o każdy ten poziom pojawia się żywa świadomość i nowe postrzeganie tego co jest w człowieku i co go otacza.

Warsztat to oprócz dawki wiedzy, przede wszystkim wspaniałe doznania emocjonalne dające autentyczny wyraz tego jak proste narzędzia mogą wpłynąć na rejestrowanie otaczających każdego z nas życiowych doświadczeń. Uczestnicy biorą aktywny udział w wielu procesach, w których doświadczają wspomnianych obszarów egzystencji, co doprowadza do spotkania z esencją istoty. Ponadto na spotkaniu można dotknąć i żywo doświadczyć głównych źródeł energii, co oddziałuje na jakość życia.

Spotkanie przynosi dary w postaci nowego wymiaru miłości do siebie, odkrycia wewnętrznej siły, obudzenia potencjału i mocy kreatywności, wyostrzenia zmysłów, uwolnienia programów. Nowa świadomość siebie oraz nowe postrzeganie ma wpływ na budowanie zdrowych relacji z samym sobą, bliskimi i światem. Uczestnicy warsztatu dostają całą gamę narzędzi: do pracy z ciałem (techniki budzące siły witalne, uwalniające nagromadzone napięcia i blokady), do pracy z oddechem (podstawowe techniki oddechowo-relaksacyjne), do pracy z emocjami (lęk, stres, stany depresyjne), do pracy z samym sobą (techniki medytacyjne).

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska - spełniona kobieta roku 2015, Żelazna Kobieta, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni, przewodniczka duchowa. Jest specjalistką terapii jogą, relaksacji, psychologii, pracy z ciałem oraz promotorką zdrowego trybu życia. Szkoli nauczycieli, naucza medytacji oraz pracy z oddechem. Autorka terapeutycznej książki "W cudzych butach", bajki dla dzieci i dorosłych "Tęczowy duszek" oraz wielu rozwojowych artykułów. W 2004 roku założyła Centrum Szczęśliwego Człowieka. Ukończyła ponad 20 podstawowych oraz 4 zaawansowane kursy Art Of Living między innymi w Indiach - Bangalore, w Niemczech - Bad Andogast oraz w Polsce. Stworzyła wiele unikatowych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi interaktywne wykłady, spotkania autorskie, warsztaty. Z ogromnym zaangażowaniem i sukcesem dzieli się swoją pasją, fachową wiedzą, mądrością życiową i doświadczeniem wśród Polaków mieszkających nie tylko w kraju, ale też w różnych częściach Europy i Świata, rozwiązując egzystencjalne problemy dotykające każdego z nas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane