inne

Retro Toruń - Rewia Burleski

inne

Retro Toruń - Rewia Burleski

Retro Toruń - Rewia Burleski - Bilety

Retro Toruń - Rewia Burleski | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Po raz pierwszy na scenie Dworu Artusa zagości niezwykła rewia burleski. Pomysł na stworzenie toruńskiej grupy zajmującej się tego typu zabawą, zaczął się od spotkania kilku osób, dla których największa życiową pasją jest taniec.

O choreografię spektaklu zadbała Anna Marta Kołodziejska (Lady AnnMart), absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, choreograf, tancerka i piosenkarka.

W widowisku wezmą udział wokaliści: Lady AnnMart oraz Kamil Kuliński, sekcja dęta, muzycy rockowi, tanceki BurlesQue Lips oraz gościnnie tancerki Ladies Squad by ODS z Łodzi. Muzycznie całość będzie oparta na połączeniu standardów jazzowych i swingu.

Gościnnie wystąpi również Rose de Noir - łódzka performerka, dla której burleska stała się już nieodzownym elementem życia, obecnym w każdym wymiarze jej egzystencji: od kuchni po garderobę. W swoich pokazach artystka łączy klasyczną burleskę z neo burlesque, gdzie wykorzystuje różne techniki taneczne i sceniczne takie jak balet, aerial dance, kabaret, odrobinę magii i... sex-appeal.

Retro Toruń to nietypowe przedsięwzięcie mające pokazać i zachęcić wszystkich, bez względu na wiek, do spełniania swoich marzeń i rozwijania pasji. Do pokazania, że taniec to coś więcej niż ruch sceniczny, to sposób wyrażania siebie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

za dużo amatorek
Występy były wspaniałe. Humorystyczna babcia pojawiająca się na scenie pomiędzy występami pięknych i utalentowanych tancerek nadała wydarzeniu jeszcze lepszy smak. Występy były pełne klasy i wdzięku, a całe wydarzenie zostało przeprowadzone z ogromna dozą smaku. Zachwyt rósł we mnie z chwili na chwile. Więcej tak wspaniałych występów!!

Polecane