inne

Rozwiń swój biznes - Wierzbicki & Schmidt

inne

Rozwiń swój biznes - Wierzbicki & Schmidt

Rozwiń swój biznes - Wierzbicki & Schmidt - Bilety

Rozwiń swój biznes - Wierzbicki & Schmidt | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Pasjonaci o branży beauty.
Planujesz otworzyć salon fryzjerski/ kosmetyczny/ SPA? Może jesteś już właścicielem, jednak ciągle brakuje Ci wiedzy jak rozwinąć swój biznes? Odpowiedzi na te pytania i wiele cennych wskazówek usłyszysz na warsztatach z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem.

Wierzbicki i Schmidt – pomysłodawcy i założyciele Akademii WS, gospodarze programu „Ostre cięcie”, autorzy książki „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera” oraz pasjonaci i świetni trenerzy.

Podczas warsztatów Rozwiń Swój Biznes dowiesz się jak prowadzić dochodowy biznes. Otrzymasz wiedzę teoretyczną, ale nie zabraknie praktycznych przykładów. Będziesz miał szansę podyskutować o branży, trendach, dobrych i złych praktykach. Jak również poznasz filozofię prowadzenia salonu fryzjerskiego/ kosmetycznego/ SPA

„Logika zaprowadzi Cię od punktu A do punktu B. Wyobraźnia zabierze Cię wszędzie”
Albert Einstein

Dlatego jeśli nawet masz mały salon i uważasz, że się przeliczyłeś oraz sądzisz, że Twój biznes nie będzie dochodowy, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Jeśli natomiast marzysz o własnej działalności, to szkolenie z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem ułatwi Ci start.

Ponadto w programie warsztatów:
– dlaczego warto sięgnąć po książkę „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”,
– jakie panują trendy w temacie designu wnętrz, jakie kosmetyki i zabiegi są najbardziej hot, a jakie wybierają najchętniej klienci,
– oraz czas na autografy i wspólne zdjęcia.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ze szkolenia. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona do 35 osób.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane