inne

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins

inne

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins

SOFTER THAN PILLOW: Kasia Lins - Bilety

sala: Broadway
wstęp: 15 zł, bilety online lub w DK KADR

Kasia Lins to polska wokalistka, pianistka oraz kompozytorka. Kasia Lins rozpoczęła swoją muzyczną edukację w wieku 7 lat grając na fortepianie muzykę klasyczną i kontynuowała to zajęcie aż do momentu podjęcia studiów na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej album „Wiersz ostatni” okazał się sensacją polskiego rynku muzycznego. To płyta przepełniona charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. A wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer.
Kasia Lins, to osobowość stworzona z talentu muzycznego, wrażliwości artystycznej, wagi słowa i mocy wizualu. Artystka kompletna.
„Wiersz ostatni” Kasi Lins nikogo nie pozostawi obojętnym!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Niesamowita Kasia wraz z zespołem! Nagłośnienie, miejsce, klimat na wielki plus. Proszę o więcej takich gwiazd i takich koncertów.
Cena za tak przyjemny wieczór - mega, Artystka - extra, aranżacja koncertu i miejsce -super. Chętnie powtórzę jeszcze raz :)
super klimacik, Kasia dała czadu!
REWELACJA! Trzeba nam więcej koncertów zdolnych, młodych, polskich artystów!
Wystąpiło chyba lekkie opoźnienie. Mimo tego koncert i atmosfera była niesamowita. Z ogromną chęcią odwiedzę kolejny raz Dom Kultury Kadr na podobnym evencie.
Cudowna artystka, niebanalna i charyzmatyczna. Pozostali członkowie zespołu również bardzo utalentowani. Ciężko było oderwać się od niezwykłej atmosfery i powrócić do szarej rzeczywistości po zakończeniu koncertu. Oby więcej takich wydarzeń!
Koncert był fantastyczny: zarówno artystka sama w sobie, muzyka, gra świateł, jak i dźwięk spełniły nasze oczekiwania w stu procentach! Siedzieliśmy w czwartym rzędzie, więc mogliśmy w pełni celebrować kameralny format koncertu. Każdemu kto nie widział Kasi na żywo polecam to nadrobić, bo ma naprawdę anielski głos. Miło było zobaczyć ją, zanim stanie się sławna! Zespół został po koncercie i każdy, kto chcial, mógł artystkę wyściskać i powiedzieć kilka ciepłych słów. Byłam w Kadrze po raz pierwszy, ale na pewno jeszcze wrócę: zakochałam się w tym miejscu. Wielkie dzięki za zorganizowanie wydarzenia i za zaproszenie tak wyjątkowej, niedocenianej artystki! Oby więcej takich imprez, dzięki że potraficie docenić prawdziwy talent :)
Fajne miejsce, miła atmosfera, genialna Kasia !! Polecam :)))
Uwielbiam Kasię Lins. Był to jej kolejny wspaniały koncert. Jako fan Davida Lyncha poczułem się jakbym był w klubie Silencio.

Polecane