Sea comfort food - morski comfort food | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Sea comfort food - morski comfort food

inne

Sea comfort food - morski comfort food

Sea comfort food - morski comfort food - Bilety

Warsztaty pod hasłem "Morski Comfort Food" to opowieść dla początkujących, którzy lubują się między innymi w przysmakach wód, ale również dla osób, które nie radzą sobie z ich obróbką i przygotowaniem. Na warsztatach zdobędziecie podstawowe umiejętności, jak zabrać się za filetowanie ryb, obieranie krewetek, czy smażenie kalmarów. Niektóre czynności tylko z pozoru wyglądają na skomplikowane, ale wystarczy nabrać wprawy i nauczyć się odpowiedniej techniki, żeby móc bez stresu przygotowywać owoce morza w zaciszu domowym.

Michał Toczyłowski przeprowadzi Was przez cały proces przygotowania owoców morza rozpoczynając od rozpoznawania ich świeżości, a także pokaże jak w prosty sposób można przyrządzić z nich wyjątkowe dania. Jakie dodatki pasują do owoców morza i dlaczego cytryna jest do nich niezbędna? Jak obrać krewetki? Między innymi te pytania i zagadnienia nie będą już dla Was zagwostką.

Na talerzach pojawią się panierowane kalmary, burger krewetkowy, smażony pstrąg, oraz pyszny sernik nowojorski... czyli wszystkie comfortowe przysmaki! Wszystkie dania okraszone będą ciekawymi dodatkami które podkręcą smak całości potrawy.

Zapraszamy osoby początkujące, ale również oddanych miłośników comfort foodu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane