Seafood Story 3 - Niezwykłe owoce morza cz.3 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Seafood Story 3 - Niezwykłe owoce morza cz.3

inne

Seafood Story 3 - Niezwykłe owoce morza cz.3

Seafood Story 3 - Niezwykłe owoce morza cz.3 - Bilety

Wszystkich pasjonatów morskiej kuchni oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się do niej przekonać serdecznie zapraszamy na kolejną odsłoną warsztatów Seafood Story - Niezwykłe owoce morza!

To kolejna cudowna, kulinarna opowieść, którą stworzymy wspólnie z Michałem Zakrajewskim. Świeże ryby, wspaniałe owoce morza, aromatyczne przyprawy i świeże warzywa i owoce sprawią, że poczujecie prawdziwy smak lata!

Podczas warsztatów nauczycie się jak wybierać najlepsze ryby, jak je filetować, przyrządzać i dobrze „obrobić”, oraz z czym najlepiej się komponują. Michał podpowie Wam jak dobierać i przygotowywać owoce morza, by zachować wszystkie wartości odżywcze. Pokaże Wam także, jak dobrać odpowiednie dodatki i przyrządzić aromatyczne sosy. Dowiecie się również, jak dobrze dobierać wina do poszczególnych "morskich" potraw.

Będzie przepysznie! Zapraszamy <3

Warsztaty poprowadzi Michał Zakrajewski - Szef Kuchni z 25-letnim doświadczeniem, które zdobywał na stażach we Francji u Pierra Gaillarda. Pracował także z Paulo Airaudo, Felice Lo Basso 1* i Diego Rossim 1*. Obecnie Food Producent programu telewizyjnego „MasterChef” i „MasterChef Junior”. Uwielbia improwizować, łączyć klasyczną kuchnię francuską z polską i azjatycką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane