Sensoplastyka | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Sensoplastyka

inne

Sensoplastyka

Sensoplastyka - Bilety

Zajęcia zabawowe pełne wrażeń zmysłowych...

Wykorzystujemy różne faktury, materiały, produkty spożywcze, masy plastyczne oraz zapachy.

Sensoplastyka wspiera proces integracji sensorycznej i wspomaga harmonijny rozwój dziecka. Materiały wykorzystywane na zajęciach opierają się tylko i wyłącznie na bezpiecznych produktach spożywczych. Ważne, aby każdy maluch miał strój na zmianę lub coś co możemy wybrudzić. Spokojnie, wszystkie plamy zejdą :)

Na podłodze rozkładamy ogromną folię malarską, aby każdy centymetr podłogi mógł być wybrudzony przez naszych gości. Każde spotkanie skupia się wokół innego produktu. Możemy bawić się kolorowym ryżem, produktami sypkimi, kolorowymi nitkami makarony, czy masą plastyczną przygotowaną z ugotowanego ryżu.. Obiecujemy, że zaskoczymy dzieci na każdych zajęciach!

Na zajęciach dzieci mogą doświadczyć:

- stymulacji wszystkich zmysłów,

- kontaktu z rówieśnikami,

Dla rodziców udział dzieci w zajęcia to okazja, aby stworzyć możliwość swojemu dziecku do poznawania nowych ludzi, odkrywania świata. Podczas spotkań rodzice wzajemnie mogą się wspierać oraz wymienić doświadczeniami z innymi rodzicami. Na zajęcia do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami od 10 miesięcy do 3 lat.

Po zakończonych zajęciach każdy z uczestników może pozostać w Sali Zabaw, gdzie pobyt jest dla Państwa bezpłatny. Każdy z rodziców lub opiekunów może udać się do bufetu kawowego i poznać pozostałych rodziców uczestniczących w zajęciach. W tym czasie można podzielić się nie tylko swoimi doświadczeniami.. :)

Zakładamy, że w proponowanych zajęciach dzieci uczestniczą ze swoimi opiekunami. Absolutnie nie oczekujemy, ani nie zmuszamy dzieci by brały udział w zajęciach w zaplanowany sposób. Ważne, abyśmy wspólnie je zachęcali.

Cena biletu – 30 zł dziecko + opiekun

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane