inne

Sherlockon - Konwent fanów Sherlocka Holmesa

inne

Sherlockon - Konwent fanów Sherlocka Holmesa

Sherlockon - Konwent fanów Sherlocka Holmesa - Bilety

Sherlockon - Konwent fanów Sherlocka Holmesa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wśród tegorocznych atrakcji m.in.:
* prelekcje
* panele dyskusyjne
* sprzedaż gadżetów związanych z Sherlockiem
* pokaz technik kryminalistycznych i zbierania śladów z miejsca zbrodni
* gry, quizy, konkursy na różnych poziomach zaawansowania :) w tym sherlockowe bingo i kalambury
* Strefa Warsztatowa: warsztaty pisarskie, rysownicze, z mowy ciała, warsztat z budowania uli, warsztat językowy z wymowy brytyjskiej
* gra terenowa
* występ zespołu Golden Violins (nowy program)
* pokaz sztuki walki bartitsu
* konkurs cosplay
* popiersie Sherlocka Holmesa z czekolady
i inne niespodzianki, których jeszcze nie chcemy zdradzać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajnie, więcej atrakcji niż rok temu i więcej wystawców, gadżetów,organizatorzy mili jak zwykle. Minusy to mniej urodziwe "bransoletki" w porównaniu z zeszłym rokiem oraz brak tatuażu :(
Dużo fajnych atrakcji i przyjemne miejsce
Było świetnie, z roku na rok coraz lepiej. Znakomite atrakcje i przecudne pamiątki (nie tylko sherlockowe)
Było w prządku,ale wzeszłym roku chyba trochę lepiej.Miejsce w porządku,ale daleko.Ludzie uroczy.Stoiska fajne-kartki cudne biżuteria też.
Fantastyczna zabawa, wiele sympatycznych osób, dobra organizacja.
Bylo przecudownie. Jedyna wada-brak klimatyzacji
Każdy kto kocha klimaty brytyjskie powinien tu być! Niesamowita atmosfera i w przyszłym roku też tu chcę być.
Było świetnie. Co prawda na kolejnym zdecydowanie lepiej by było, gdyby miejsce w kt?rym impreza się odbywa było wieksze. Bardzo dużo ludzi się pojawiło, a przestrzeń na panelach była bardzo mała i ciężko było cokolwiek usłyszeć czy zobaczyć. Atmosfera genialna. Sam plan konwentu również ciekawy. Dodatkowo, kalambury, test i oczywiście bingo, niezaprzeczalnie podniosło chęć uczestnicwa -miejmy nadzieje - na przyszłorocznym konwencie.
Bardzo fajna imprezka,wiele ciekawych dyskusji, prowadzonych podczas trwania, możliwość zdecydowania w czym się chce uczestniczyć, dzięki rozległemu planowi zajęć. poczucie bezpieczeństwa i możliwość wsparcia. pierwsze w moim życiu takie wydarzenie, i będę je bardzo długo mile wspominać.
Jagienka 30.05.2017 11:24
Wspaniała atmosfera, przyjaźni ludzie i interesujące atrakcje- było dobrze, a może być tylko lepiej :)
Basher 29.05.2017 21:04
Pierwszy raz wybrałam sie na taki zlot fanów właściwie czegokolwiek. Odkąd weszłam do klubu od razu poczułam ten "sherlockowy" klimat, głównie przez troje mężczyzn grających intro z serialu - byli świetni! Co bym zmieniła w kolejnym Sherlockonie to na pewno miejsce. Na tak ogromną liczbe osób, która uczestniczyła, niestety ten klub był za mały :/ Było wiele ciekawych prelekcji, w których nie mogłam uczestniczyć z powodu braku miejsca. Najbardziej do gustu przypadł mi pokaz walk, byłam pod duużym wrażeniem. Pierwsza moja prelekcja to "Miejsce zbrodni". Temat bardzo mnie ciekawił, jednak wydaje mi się, że pani, która go prowadziła była chyba zestresowana i często sie zacinała, przez co czasem trudno sie jej słuchało :/ A temat był bardzo interesujący.
julka000 28.05.2017 21:39
Wszystko dobrze zorganizowane, na nudę nie było miejsca, podobało mi się absolutnie wszystko!
Kasian 28.05.2017 20:07
Jak na pierwszy raz było pare niedociągnięć, jednak jest to świetna inicjatywa i liczę, że za rok znowu się spotkamy ;)
suzipudi1 28.05.2017 19:49
Było fantastycznie
Niestety bardzo się zawiodłam :( Oczekiwałam wielkiej imprezy dla wszystkich miłośników postaci Sherlocka Holmesa, tymczasem okazało się to być spotkanie gimbazy zafascynowanej odtwórcą jego roli w serialu BBC. Lokal był zdecydowanie za mały jak na ilość uczestników, prelegenci nie mieli mikrofonów i urzędowali w salkach na 15 osób, pokaz charakteryzacji był wprost żenujący i ogólna organizacja pozostawiała wiele do życzenia. Jedynym pozytywem był występ zdolnego trio Golden Violins i niektóre gadżety dostępne na stoiskach (których było zdecydowanie za mało). Rozumiem, że konwent tworzyli "fani dla fanów", czyli amatorzy w kwestii organizacji eventów, ale wielu niedociągnięć naprawdę można było uniknąć, wystarczyło logicznie pomyśleć. Jedyna nadzieja w tym, że z Sherlockonem będzie podobnie jak z Pyrkonem - jego pierwsza edycja też podobno była strasznym niewypałem, a teraz to wydarzenie na które ściągają ludzie nawet z zagranicy. Tego w każdym razie życzę Sherlockonowi i jego przyszłym organizatorom :)
Małgorzata 28.05.2017 19:15
Kiedy następny? :) było cudownie :)
Sherlockistka 28.05.2017 18:32
Pierwszy polski Konwent fanów Sherlocka Holmesa wypadł wyśmienicie! Bardzo dobre zorganizowanie, cudowni ludzie, świetna atmosfera i dużo konkursów z nagrodami. Czego chcieć więcej? Organizatorki wspaniale poradziły sobie z zaplanowaniem całego wydarzenia. Było mnóstwo ciekawych atrakcji, jak i wykładów, prelekcji. Przejechałam kilkaset kilometrów, aby wziąć udział w tym wydarzeniu i śmiało mogę powiedzieć, że nie żałuję tej decyzji. Jeżeli odbędzie się druga edycja tego konwentu, to z pewnością się na nią wybiorę. Konwent zdecydowanie godny polecenia.
Super atmosfera i organizacja!! Ludzie najlepsi!
ammohs 28.05.2017 15:19
Świetna atmosfera, wspaniali ludzie!
Justyna 28.05.2017 15:04
Było super, świetnie się bawiłam i czekam na przyszły rok, aby ponownie w tym uczestniczyć.
Było super, oby za rok też się odbyło. Super ludzie, super organizatorzy, bardzo pomocni.
NAJLEPSZE WYDARZENIE ROKU
JOHNLOCK 28.05.2017 12:50
Było cudownie. Mili ludzie, interesujący wystawcy, ciekawe prelekcje i konkursy z nagrodami. Dziękuję przemiłym organizatorkom za ten dzień!
Needy2112 28.05.2017 12:13
Było świetnie, mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej
Ktosia 128 28.05.2017 11:54
bawiłam się niesamowicie! to takie cudowne, że w Polsce jest tyle osób, które kochają ten serial, czy też książkę tak samo mocno jak ja. sama organizacja wypadła wprost rewelacyjnie. jedynym minusem była akustyka w miejsca, gdzie odbywały się wykłady/prelekcje, ale najwidoczniej organizatorzy nie mieli na to wpływu. wszystko inne było idealne! w przyszłym roku z pewnością ponownie zawitam na tym evencie.
xpatty16 28.05.2017 11:13

Polecane