inne

Spacery uważności „Śladem ciszy”

inne

Spacery uważności „Śladem ciszy”

Spacery uważności „Śladem ciszy” - Bilety

Spacery uważności „Śladem ciszy” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Pospaceruj z nami!

Miasto Stołeczne Warszawa i Klub Gaja serdecznie zapraszają warszawiaków na spacery uważności „Śladem ciszy” w parku przy Służewskim Domu Kultu**ry. To niezwykła okazja by posłuchać opowieści o drzewach i krzewach rosnących wokół SDK, a także wieczorem, w ciszy kontemplować przyrodę i przestrzeń miasta.**

Spacery uważności „Śladem ciszy”

Park za Służewskim Domem Kultury / obowiązują wejsciówki (bilet).

Termin: 23 sierpnia (piątek), 25 sierpnia (niedziela) 2019 r.

Godz. 21.00.

Maksymalna liczba uczestników: 15; dla osób od 16 roku życia.

Zapraszamy na spacer w milczeniu, inspirowany działaniami parateatralnymi Teatru Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Spacer polega na uważnej obserwacji otoczenia, kontemplacji przyrody i skupieniu się na odczuwaniu obecnej chwili przebywania w przyrodzie i przestrzeni miasta. Warsztaty poprowadzą - Jacek Bożek i Beata Tarnawa z Klubu Gaja.

„Czasem o przyrodzie i nas samych można mówić jedynie poprzez milczenie. Czasem nawet milczenie to za wielki hałas. W nas i tuż obok. Warto to poczuć nawet w sercu miasta” – mówi Jacek Bożek, założyciel i lider z Klubu Gaja.

Działania wspierające w ramach programu „Milion drzew dla Warszawy" realizowane przy współpracy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy i Klubem Gaja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super! Uważność, kontemplacja są możliwa nawet na skrawku miejskiej zieleni.
Fantastyczne doświadczenie, rewelacyjni prowadzący.

Polecane