Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Święta na warsztacie! Spotkania z serii „coś na” w Amfiteatrze

inne

Święta na warsztacie! Spotkania z serii „coś na” w Amfiteatrze

Święta na warsztacie! Spotkania z serii „coś na” w Amfiteatrze - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Trzy spotkania, jedna cena!

Czas na Święta na warsztacie. Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie. Hohohooo!

Coś na ząb: Pierniki
4 grudnia, godz. 16.00 – ul. Daszyńskiego 5

Zapach piernika, najbardziej kojarzą się nam ze świętami, prawda? „Coś na ząb” to spotkanie, które wprowadzi Was w iście świąteczny klimat. Przygotujemy mnóstwo pierników! Poznacie technikę przygotowania ciasta i sposoby jego wypiekania. Skupimy się także na tajnikach dekorowania! Gwarantujemy, że powstaną pyszne prace, które z przyjemnością zjecie podczas świątecznego ucztowania.

Warsztaty poprowadzi Anna Lipiec z Robmłyn.

Coś na choinkę: Ozdoby świąteczne
11 grudnia, godz. 16.00 – ul. Daszyńskiego 5

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pamiętacie ten co roczny pośpiech? Gdyby się tak na chwilę zatrzymać i z najbliższymi, wspólnie zadbać o świąteczną aurę? Zapraszamy na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych, które wykonamy z kolorowego papieru, patyczków, szyszek, wełny oczywiście nie zabraknie też brokatu. Przyjdź do nas z rodziną, jeżeli nie jest Ci straszne wycinanie, wiercenie, doklejanie, sklejanie czy wiązanie pętelek. Będzie to niezapomniany czas, a Wasza choinka będzie najbardziej kolorową, najbardziej szaloną, najpiękniejszą na całym mieście! Warsztaty dla osób w wieku od 3 do 99 lat.

Wybierając się na warsztaty możesz przynieść ze sobą swoje ulubione patyczki, szyszki lub inne skarby, które chcesz zawiesić na choince.

Warsztaty poprowadzi Karolina Rudecka, która z zamiłowania jest działaczką społeczną, edukatorką i animatorką. Uwielbia prowadzić warsztaty i zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bliska jest jej idea slowlife, wierzy w idee zrób to sam (DIY).

Coś na prezent: Świąteczne wianki
Czas na Święta na warsztacie! Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie. Hohohooo!

18 grudnia, godz. 16:00 – ul. Daszyńskiego 5
Wianki bożonarodzeniowe to hit ostatnich lat. Przede wszystkim są pięknym elementem ozdobnym, można zawiesić je na drzwiach, położyć na wigilijnym stole, ozdobić nimi kominek, ścianę lub okno. Mogą być naturalne, ciepłe i oświetlone delikatnym światłem świec lub oddawać nowoczesny charakter wnętrza i upiększać je. Ich tworzenie to wielka frajda, wprowadza nas w klimat świąt i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków. Piękny i efektowny element dekoracji może stać się tez pięknym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Warsztat poprowadzi Dorota Borycka z warsztatowni MammaLeo.

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Święta na warsztacie! Spotkania z serii „coś na” w Amfiteatrze


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne