inne

Taniec Intuicyjny - warsztaty dla kobiet

inne

Taniec Intuicyjny - warsztaty dla kobiet

Taniec Intuicyjny - warsztaty dla kobiet - Bilety

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spotkanie ze „Sztuką Kobiecości” wg dr Beaty Wróbel, znanej seksuolog i ginekolog, współautorki pierwszych w Polsce przełomowych badań nad zdrowiem seksualnym kobiet.

W tym dniu polecamy także „Warsztaty Kobiecości” do wyboru: „Taniec Intuicyjny” / „Oddech Mandali” / „Śpiew Joni” / „Trening dna miednicy” / „Gimnastyka słowiańska” oraz mnogość smakowitości w Kawiarence „Z głową w Chmurach” i relaks z przepyszną kawą przy dźwiękach muzyki na żywo – “Patrycja Mizerska i Kamil Owczarek”. W trakcie wydarzenia zapraszamy na Targowisko Natury i Rozwoju.

„Taniec Intuicyjny”
S.Widowiskowa (18 osób)
Terapia tańcem i ruchem to zajęcia choreoterapii, która pomaga rozpoznać napięcia jakie znajdują się w Ciele oraz wesprzeć w ich rozluźnieniu, tak by podstawowe funkcje życia działały w prawidłowy, lekki i swobodny sposób. Podejmiemy różnego rodzaju formułę ruchu – taniec swobodny, bezruch, improwizacja, wyobraźnia, wizualizacja, medytacja, medytacja w ruchu, obrazy wewnętrzne i głęboka relaksacja. Dzięki tym aktywnością będziemy mogły pogłębiać świadomość swojego ciała.

Prowadząca Dorota Dyszy – terapeutka pracy z ciałem praktykująca hawajski masaż ciała Lomi Lomi Nui oraz świadomą pracę z ciałem poprzez nauki dalekiego wschodu, kręgi mocy, taniec. Twórczyni Centrum Holistycznego w którym zajmuje się masażami i terapią od ponad 10 lat. Jej miłość do masażu zrodziła się, kiedy sama doświadczyłam masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem. Wykonuje zabiegi, takie jak: masaż hawajski Lomi Lomi Nui, masaż powięziowy, masaż bańką chińską, liftingujący masaż twarzy, refleksologię, masaż moksą, biodynamiczną terapię czaszkowo-krzyżową. Prowadzi również warsztaty rozwojowe, spotkania i sesje indywidualne.

Bilety:
Spotkanie z dr Wróbel: 40 zł - https://biletyna.pl/inne/Dzien-Kobiet-Sztuka-kobiecosci/Rybnik
Każdy Warsztat: 30 zł*

*Kupując bilet na warsztaty prześlij równocześnie zgłoszenie na e-mail kasa.dkboguszowice@gmail.com (wpisując nazwę warsztatu, imię i nazwisko, nr telefonu)

W programie:
15:30 – 20:00 Smacznie i zdrowo „Z głową w Chmurach” – kawiarenka z przekąskami oraz Targowisko Natury i Rozwoju

16:30 – Spotkanie z dr Beatą Wróbel – “Sztuka Kobiecości” poprowadzi Mariola Rodzik-Ziemiańska

17:30 – Muzyka na żywo “Mizerska-Owczarek w towarzystwie”

18:00 – 20:00 “Warsztaty Kobiecości” do wyboru:

18:00 – 19:00: „Trening dna miednicy” – Agata Paryl – s.Widowiskowa lub „Śpiew Joni” – Mariola Rodzik-Ziemiańska – s.Kameralna.

18:00 – 20:00 „Oddech Mandali” – Elwira Zembrzuska – s.Plastyczna IIp.

19:00 – 20:00 „Taniec Intuicyjny” – Dorota Dyszy – s.Widowiskowa lub „Gimnastyka słowiańska” – Ewa Zimoń – s.Kameralna

Organizator: Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach / Współpraca: Szałas Rozwoju

Gość specjalny: Dr Beata Wróbel
Doktor nauk medycznych, lekarka praktyk w zakresie ginekologii, położnictwa i seksuologii, filozofka, autorka pionierskich prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu seksuologii ginekologicznej.

Laureatka nagrody „Mężczyzna i Kobieta” połączonych Towarzystw Naukowych Urologicznego, Ginekologicznego i Seksuologicznego otrzymanej w 2013 roku za szczególny wkład w interdyscyplinarny rozwój seksuologii. Współautorka polskiej wersji Indeksu Funkcji Seksualnej Kobiety, opublikowanej w Journal of Sexual Medicine w 2013. Autorka rozdziału pt. „Antykoncepcja w cyklu życia kobiety” we wznowionej w 2016. książce „Sztuka Kochania” Michaliny Wisłockiej. Bohaterka wydanej w 2020. książki pt: „Sztuka kobiecości”.

“Sztuka kobiecości” to zbiór rozmów z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel. Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia z doświadczoną, a także słynącą z ciętego języka i poczucia humoru lekarką o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.

Muzyka na żywo:

“Patrycja Mizerska i Kamil Owczarek” – Duet wokalno-instrumentalny. Wokalistka Studia Accantus i Teatru Muzycznego ROMA, wyśpiewująca wiersze światowych i wybitnych Poe… tu w towarzystwie studenta warszawskiej Akademii Teatralnej. Koncert na dwa głosy, okraszony ciepłym brzmieniem wiolonczeli i niecodziennymi aranżacjami, często zaskakującymi, nawet samych twórców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje

Brak recenzji

Polecane