inne

Usłyszeć taniec

inne

Usłyszeć taniec

Usłyszeć taniec - Bilety

To widowisko różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwny spektakl, w którym taniec jest częścią muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA. Od premiery w 2014 r. odbyło się blisko 150 spektakli, pokazów i warsztatów w największych salach widowiskowych w całej Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Usłyszeć taniec

Wrażenia były niesamowite. Umiejętności tancerzy powalające. Widać było Ich szczęście, że Nas - widownię zachwycili. Wspólne zgranie wręcz idealne. Muzyka w tle - dopasowana klimatycznie. Zespół grał z duszą, co mnie wzmocniło odbiór. A gwiazda wieczoru lśniła by i bez świateł. Polecam serdecznie. Jak zawsze, Ethno Jazz Festiwal jest dla mnie cudownym emocjonalnym przeżyciem.
Wspaniały występ i niezwykle utalentowani tancerze oraz muzycy. Podziw wzbudził zaproszony tancerz z Hiszpanii. Publiczność została zaczarowana muzyka i tańcem.
Jeden z najlepszych spektakli na jakich byłem. Polecam w 100%
Zachwycające spotkanie z tańcem i muzyką, które niestety za szybko się kończy, pozostawiając niedosyt i chęć na więcej. Zdecydowanie polecam!
Wspaniałe widowisko. Pięknie połączone różne style tańca. Subtelna muzyka w tle.

Polecane z kategorii inne