inne

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”

inne

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!” - Bilety

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Walentynkowa Gala Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”
15 lutego 2020, godz. 18:00-20:30, sala widowiskowa OKSiR
bilety w cenie 75 zł dostępne w Punkcie Informacji (od 21.11) i na www.biletyna.pl

reżyseria, inscenizacja, choreografia Małgorzata Obłój

Serdecznie zapraszamy 15 lutego 2020 roku na 2,5 godzinną Walentynkową Galę Teatru Broadway pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć!”. W pierwszej części usłyszymy przeboje musicalowo-rewiowe z repertuaru światowego, natomiast w drugim akcie największe przeboje polskiej piosenki. 30-osobowy zespół artystów Teatru Broadway zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych w widowisku o charakterze musicalowo–rewiowym. Barwne widowisko (250 kostiumów: pióra, fraki, suknie) dostarczy doskonałej zabawy widzom w każdym przedziale wiekowym.

Bogaty program, obejmujący aż 48 utworów, przeniesie Państwa w świat wspomnień i magii najpiękniejszych widowisk musicalowych. Soliści, aktorzy, wokaliści, tancerze oraz chór zaprezentują zarówno przeboje światowego musicalu i piosenki filmowej, jak również najpiękniejsze utwory klasyki polskiego kina oraz znane i lubiane przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.

Usłyszymy między innymi piosenki wykonywane niegdyś przez Lizę Minelli, Marilyn Monroe, Johna Travoltę oraz polskie szlagiery estrady i kina, w tym „Na pierwszy znak”, „Brunetki blondynki”, „Vabank vabank”, „Sexappeal”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Dziwny jest ten świat”, „Czterdzieści lat minęło”, „O mnie się nie martw”, „Lubię wracać”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Z Tobą chcę oglądać świat” i wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo fajny występ, polecam w 100%, artyści na wysokim poziomie tanecznie, wokalnie jak i choreograficznie.
Milo by bylo gdyby przed rozpoczeciem spektaklu ktos w kilku slowach przedstawil grupe i przywital publicznosc. Taka forama wstepu.Sam wystep nieco mnie rozczarowal.
Koncert w bardzo ciekawym wykonaniu. Polecam
Wspaniałe widowisko! Przenieśliśmy się w świat kabaretu z prawdziwego zdarzenia chociaż na tak krótki czas. Wspaniali artyści, głosy wywołujące dreszcze. Dziękujemy i prosimy o jeszcze.
Witam, bardzo fajny spektakl.

Polecane