inne

Podwieczorek z gwiazdą: Zbigniew Zamachowski

inne

Podwieczorek z gwiazdą: Zbigniew Zamachowski

Podwieczorek z gwiazdą: Zbigniew Zamachowski - Bilety

Zbigniew Zamachowski – aktor teatralny i filmowy, jeden z najciekawszych interpretatorów piosenki aktorskiej w kraju, czego dowodem liczne nagrody na prestiżowych festiwalach, na czele z Dyplomem Mistrzowskim – nagrodą im. prof. Aleksandra Bardiniego na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dość powiedzieć, że to właśnie Zamachowski jest wykładowcą przedmiotu piosenka aktorska w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Podwieczorek z gwiazdą: Zbigniew Zamachowski

Spotkanie pełne refleksji, wspomnień oraz humoru z wspaniałym artystą, który pozostał ciepłym i skromnym człowiekiem. Ogromny szacunek. Cudowny głos. Super piosenki; chociaż brakowało mi "jamnika":)
Aktor wybitny, interesujący w sposobie przekazywania wiadomości. Pod tym względem warto było. Miałam jednak chęć (ja Krystyna Nowakowska, rocznik 1955) wyjść z widowni wkrótce po rozpoczęciu spotkania. gdyż przeszkadzały mi warunki, w których spotkanie się odbywało: duszno, zbyt głośno rozmawiający i komentujący słuchacze siedzący za moimi plecami (mam wrażenie - pracownicy Centrum Kultury i Sztuki), nieład artystyczny na sali wskutek NIENUMEROWANYCH MIEJSC (parę osób - puste miejsca - parę osób - puste miejsca). Do tak wybitnego Artysty/Aktora przydałby się bardziej wybitny Prowadzący/Odpowiedzialny za przebieg spotkania, który by potrafił skierować rozmowę na mniej znane publiczności epizody z życia Aktora/Artysty, np. podróże, pomoc charytatywną, jeśli taka miała miejsce, pasje poza aktorstwem i piosenkami. I dzięki temu dać publiczności więcej możliwości do zaprzyjaźnienia się z Aktorem/Artystą (głównie poprzez umożliwienie zadawania pytań a la long, a nie w wydzielonej końcowej części spotkania). Krystyna Nowakowska, Skierniewice

Polecane z kategorii inne