inne

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

inne

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej - Bilety

Oprowadzać będzie Pan Paweł Jankowski, przewodnik i pasjonat historii naszego 18-wiecznego zespołu parkowo-pałacowego.

Wycieczka będzie pasjonującym spotkaniem z historią królewskiej Polski, zabytkami architektury czy ciekawostkami związanymi z Pałacem oraz małą architekturą parkowa.

Podczas zwiedzania istnieje możliwość robienia zdjęć.

Czas trwania - 1,5 godziny

Ceny biletów:

  • 30 zł normalny

  • 20 zł ulgowy: seniorzy 60+, młodzież 10-18 lat i studenci

  • bezpłatnie dzieci do 10 lat

Zapraszamy do zakupu biletów! Ilość miejsc ograniczona .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Jabłonna

Brak wydarzeń w: Jabłonna

Recenzje Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu i małej architektury parkowej

Bardzo miły spacer
Świetny przewodnik, który przekazał mnóstwo informacji w bardzo przystępny sposób. Miejsce jest arcyciekawe, nie spodziewałem się że aż tak. Na mnie jako ogrodniczce, oszałamiające wrażenie zrobiły wielkie drzewa pomnikowe.
Polecamy zwiedzanie pałacu z przewodnikiem, jedyny minus, to fakt, że z uwagi na imprezy zamknięte, nie było można wejść do dwóch sal, ale zdjęcia z nich wyświetlano na rzutniku. Mimo to było warto.
Bardzo interesujący spacer. Zaangażowany, sympatyczny przewodnik z szeroką wiedzą o obiekcie. Polecam!
Miły przewodnik, widać że pasjonuje się tematem. Wiele ciekawostek z dziejów pałacu, sprawne oprowadzanie. Byliśmy zadowoleni.
Miejsce znane mi od lat, ale tylko tak mi się wydawało Dzieci ciekawym opowieściom przewodnika poznałam je naprawdę. Poleca.
Małgorzata 13.07.2021 15:24
Zwiedzaliśmy pałacyk (odbudowany po wojnie, obecnie służy iventom oraz jako scenografia do seriali i filmów) oraz park (łuk triumfalny, ruiny groty romantycznej i Domku Chińskiego, głodne komary). Przewodnik ciekawie opowiada, umie też odpowiedzieć na drążące temat pytania (oprowadzanie trwa chyba trochę ponad godzinę). Generalnie to piękne miejsce, można odpocząć, pospacerować i coś zjeść ;-) Dużo rowerzystów. Polecam ! (wejście do parku jest bezpłatne - w przeciwieństwie np. do Nieborowa)
Wspaniale spędzony czas. Bardzo dobry Pan Przewodnik, który ciekawie i w przystępny sposób opowiadał historię zwiedzanych miejsc. Piękne miejsce, z duszą, chętnie odwiedzane przez osoby w różnym wieku. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz!
Małgorzata 12.07.2021 08:52

Polecane z kategorii inne