kabaret

1,2,3... KABARET!

kabaret

1,2,3... KABARET!

1,2,3... KABARET! - Bilety na kabaret

Realizacja nowego programu Telewizji WP. To będzie wyjątkowe wydarzenie kabaretowe na scenie Teatru Capitol w Warszawie. Premierowe skecze, mieszane składy i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem Gumą Gumulcem sprawią, że ten wieczór będzie niepowtarzalny. Znakomity kontakt z publicznością, inteligentny dowcip i błyskotliwe puenty zapewnią tego wieczoru artyści: Paranienormalni, Jurki, Formacja Chatelet, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Rewers. 4 odcinki programu i blisko 4h zabawy!

Program rejestrowany jest przez Telewizję WP, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.
Organizator ze względu na rejestrację tv, zastrzega sobie możliwość opóźnienia rozpoczęcia wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 1,2,3... KABARET!

Witam, świetna zabawa, same nowe skecze, ubawiłem się do łez. Ze szczerym sercem mogę polecić kolejne odcinki tej serii.
Świetna zabawa, całe towarzystwo w formie :) Sam pomysł na program bardzo fajny. Niestety część publiczności, szczególnie ta co dojechała z wycieczką, w lesie chowani. Selfiki, żarcie, guma do żucia itp przez cały występ :/ Dziwię się, że reżyserka nie reagowała.

Polecane z kategorii kabaret