kabaret

1,2,3... KABARET!

kabaret

1,2,3... KABARET!

1,2,3... KABARET! - Bilety na kabaret

Realizacja nowego programu Telewizji WP. To będzie wyjątkowe wydarzenie kabaretowe na scenie Teatru Capitol w Warszawie. Premierowe skecze, mieszane składy i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem Gumą Gumulcem sprawią, że ten wieczór będzie niepowtarzalny. Znakomity kontakt z publicznością, inteligentny dowcip i błyskotliwe puenty zapewnią tego wieczoru artyści: Paranienormalni, Jurki, Formacja Chatelet, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Rewers. 4 odcinki programu i blisko 4h zabawy!

Program rejestrowany jest przez Telewizję WP, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.
Organizator ze względu na rejestrację tv, zastrzega sobie możliwość opóźnienia rozpoczęcia wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje 1,2,3... KABARET!

Witam, świetna zabawa, same nowe skecze, ubawiłem się do łez. Ze szczerym sercem mogę polecić kolejne odcinki tej serii.
Świetna zabawa, całe towarzystwo w formie :) Sam pomysł na program bardzo fajny. Niestety część publiczności, szczególnie ta co dojechała z wycieczką, w lesie chowani. Selfiki, żarcie, guma do żucia itp przez cały występ :/ Dziwię się, że reżyserka nie reagowała.

Polecane z kategorii kabaret