kabaret

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

kabaret

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu - Bilety na kabaret

Drodzy Państwo,
przed nami 21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu, który odbędzie się w dniach 22-27 Października 2021r. w Warszawie.
Jak zawsze, nasze spotkania to podróż poprzez różnorodność form współczesnego teatru pantomimy w Europie. Teatru, który, pomimo odmiennych korzeni, łączy, będąca coraz większym wyzwaniem, idea sztuki poza słowami. Oryginalna poetyka, humor, zaskakująca wrażliwość i emocjonalność twórców oraz wykonawców przedstawień sprawia, że pantomima wymyka się oczywistym definicjom. Tegoroczne spektakle potrafią wzruszać, zadawać pytania, zadziwiać, urzekać swym pięknem. A czasem po prostu bawią, bawią do łez. Dzięki artystom z Francji, Niemiec, Norwegii, Polski, Danii i Rosji, tegoroczna edycja naszego Festiwalu ukaże interesujące, intrygujące i poruszające oblicze pięknej sztuki świadomego milczenia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 21. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

Spektakl kompletnie dla mnie niezrozumiały, choć trudno nie docenić zaangażowania i umiejętności aktorów.
Niewątpliwy nadmiar decybeli zdecydowanie w ogrommnym stopniu odebrał mi przyjemność odbioru bardzo dobrego występu..
To w prawdzie znany mi już wcześniej występ, ale z przyjemnością obejrzałem powtórnie. Sztuka wysokiej próby, doskonała technicznie i pełna humoru.
Niestety nie mogliśmy brać udziału. Rozchorowaliśmy się. Szkoda, że nie udało się odzyskać pieniędzy.
Wspaniały spektakl! Genialni artyści! Było jak zwykle pięknie!
Sztuka którą trudno już odnaleźć, trochę zabrakło głębszego przekazu, ale mim chyba tego nie twoży z założenia.
Świetna, trochę szokująca wizualizacja, trochę jak świat apokaliptyczny, muzyka dobrze dobrana do tematu. Nieokreślony sens, odkrywałem jedynie formę. Oceniam jako bardzo ciekawe i zaskakujące przeżycie. Polecam dla osób poszukujących nowych doznań. PZDR Michał
To nie była sztuka mimu tylko jakaś pomyłka. Stracony wieczór
Bogactwo różnych środków wyrazu. Silne w wyrazie i przekazie emocji. Ostre. Wizualnie niezwykle i spójne: od scenografii po grę aktorów. Momentami perfekcyjnie zgrane światła z muzyką i ruchem scenicznym. Niestety udźwiękowienie rozłożyło przedstawienie. Utrzymane na bardzo wysokim poziomie decybeli, odbierało przyjemność oglądania. Zamiast budować napięcie- męczyło "wysokim C"
Aktorsko świetnie, natomiast cała historia jak dla mnie nie klei się. Zdecydowanie poszczególne sceny można byłoby przedstawić jako samodzielne etiudy, zamiast na siłę spinać je w jedną opowieść. Na plus animowane przerywniki.
W spektaklu dużo minoderii ,,gadania" gestami . Nastawiałem się na bardziej szlachetne potraktowanie ,,Sztuki Mimu"
Rosyjscy artyści znani są z profesjonalizmu na wysokim poziomie. W przypadku spektaklu ,,Big House Small House " nie zawiodłem się, gra aktorów była technicznie bez zarzutów. Co do formy, wybranego tematu , reżyserii wszystko zależy od gustu odbiorcy . Spektakl ogólnie jest mroczny , skala napięcia podbijanego ostrą muzyką na jednym poziomie. I uwaga. Spektakl powinien być przeznaczony dla widzów powyżej 12 lat.
Znakomite przedstawienie! Takich braw jeszcze nigdy nie słyszałam. Wzruszające ☺️
Repertuar Festiwalu Mimu jest - jak zawsze - różnorodny. Nieocenione jest to, że daje szansę poznania różnych form niewerbalnej sztuki, uświadamia, że pantomima ma wiele odmian i inspiracji. Spektakle takich grup jak Familie Flöz to dodatkowo spektakle familijne - mój syn bawił się świetnie! Nie wydaje mi się, by ktoś mógł czuć się rozczarowany czy znudzony. Zawsze chętnie wrócimy po więcej!

Polecane z kategorii kabaret