kabaret

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski

kabaret

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski - Bilety na kabaret

Ab Ovo Teatr Improv & Igor Kwiatkowski - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka - premierowo wspólnie z AB OVO gościnnie wystąpi Igor Kwiatkowski!

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski

Wspaniała impreza, wysokiej klasy profesjonalizm, dużo zdrowego śmiechu. Gość specjalny (Igor) dobrze się spisał aczkolwiek wyglądało że to jego pierwszy raz w takiej roli. Szczerze polecam AB OVO jak i samo miejsce Kużnia Kulinarna !!!
Uchachany na maxa 08.11.2019 14:10
Wspaniały występ dwie godziny śmiechu gwarantowane, aktorzy nie boją się żadnych wyzwań i podołają każdej tematyce podanej przez publiczność. Bardzo polecam wszystkim, którzy lubią dobra zabawę i mają poczucie humoru :)

Polecane z kategorii kabaret