kabaret

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski

kabaret

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski

AB OVO Teatr Improv & Igor Kwiatkowski - Bilety na kabaret

Ab Ovo Teatr Improv & Igor Kwiatkowski - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka - premierowo wspólnie z AB OVO gościnnie wystąpi Igor Kwiatkowski!

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniała impreza, wysokiej klasy profesjonalizm, dużo zdrowego śmiechu. Gość specjalny (Igor) dobrze się spisał aczkolwiek wyglądało że to jego pierwszy raz w takiej roli. Szczerze polecam AB OVO jak i samo miejsce Kużnia Kulinarna !!!
Uchachany na maxa 08.11.2019 14:10
Wspaniały występ dwie godziny śmiechu gwarantowane, aktorzy nie boją się żadnych wyzwań i podołają każdej tematyce podanej przez publiczność. Bardzo polecam wszystkim, którzy lubią dobra zabawę i mają poczucie humoru :)

Polecane