kabaret
AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska

kabaret

AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska

AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska - Bilety na kabaret

AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Ab Ovo Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka, bo AB OVO wystąpi wspólnie z Joanną Kołaczkowską z kabaretu Hrabi. 

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

28.08.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Fantastyczny występ! :-)
ABsolutnie bezkonkurencyjni!!! Ogromna dawka inteligentnego poczucia humoru! Polecam zawsze i wszędzie!
Rewelacyjnie spędzony czas, improwizacje boki zrywać!
Zabawa SUPER dawno się tak nie śmieliśmy duży wpływ widowni na wydarzenia na scenie, aktorzy maja pełen luz na scenie POLECAM, jedna sprawa do poprawy na bilecie powinna być informacja w jakich godzinach można skorzystać z Brunch.
Świetne, rewelacyjna atmosfera, refleks, humor sytuacyjny i elastyczność. Bardzo dobre:-)
Fantastyczna zabawa! Wyjątkowe umiejętności artystów sprawiły, że 2 godziny minęły niezauważenie.
Świetny występ 👍 odrobinę za mało miejsca między rzędami, ale ogólnie ok.
2 godziny fajnej zabawy. Polecam.
GENIALNE! :)))
super super!!! mega smiesznie, polecam wszystkim:)
Aktorzy są świetni ! Bardzo dobra zabawa !polecam :)
Byliśmy z mężem pierwszy raz w Kuźni i też pierwszy raz na występie tego kabaretu. Pani Joanna jak zwykle rewelacyjna, ale pozostali członkowie trupy też byli świetni. Występ wydawał się być dla nich lekki, łatwy i przyjemny. Jednak dwie godziny na scenie bez przerwy PODZIWIAMY KONDYNCJĘ FIZYCZNĄ I UMYSŁÓWĄ. My się oczywiście bawiliśmy świetnie, dziękujemy.
Lubię RODO 26.02.2019 08:34
Zabawa przednia!!! Mogłyby być wygodniejsze siedzenia - fotele zamiast krzeseł, ale to w końcu restauracja, a nie teatr
Wybitny występ!!! będę wypatrywać kolejnego.
Świetny występ, było bardzo śmiesznie😀
Nie ma, nie ma, nie ma lepszego wieczoru niz wieczor w Kuzni Kulturalnej z Ab Ovo i Aśką. I juz!
Spektakl fantastyczny - miejsce wspaniałe, jedzenie pyszne, organizacja na piątkę! Jednyna rzecz, która mi przeszkadzała to fakt, że do każdej sceny pchał się Pan Michał Głowacki i choć był zabawny to po pewnym czasie jego poczucie humoru zaczęło mnie drażnić, gdyż było go po prostu za dużo. Z chęcią obejrzałabym interpretacje również innych aktorów w scenkach i nie miałabym wtedy poczucia przesytu Panem "Głowasiem" Pozostali aktorzy wspaniali! Podziwiam zdolności szybkiej i inteligentnej kreatywności i mistrzowskiej sztuki improwizacji!
Było świetnie!!! Wieczór w oparach absurdu! Pozdrowienia dla wyuzdanego koniuszego, patataj, patajtaj😉
Znakomity występ - choć wiele zależy też od publiczności! Polecam wszystkim pragnącym odpoczynku od dnia powszedniego.
Cudowny wieczór, świetna zabawa i śmiech non stop. Nigdy dość 😀
Fenomenalne przedstawienie. Poszedłem z żoną świętować naszą rocznicę (po raz pierwszy do KK) na występ "AB OVO Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska" i się bawiłem pierwszorzędnie. Zdecydowanie polecamy!!
Joanna Kołaczkowska rewelacyjna jak zawsze i Michał Głowacki również, jego piosenka jako niemieckiego wykonawcy, położyła wszystkich na łopatki! Mnóstwo śmiechu i fajnej zabawy artystów z publicznością :)
Super ubaw, polecam
Wieczór absolutnie powalający! Można dostać bezdechu ze śmiechu, a później człowiek ma poważny problem z powrotem do rzeczywistości... Jestem pod OGROMNYM wrażeniem improwizacyjnych talentów Ab ovo no i Asi :* (ps. w ocenach powinna być jakaś specjalna gwiazdka z konfetti)
Rewelacyjne , polecam
świetnie spędzony czas !

Polecane