kabaret ANTYKABARET

52. Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu" pt. lwowski antykabaret

kabaret ANTYKABARET

52. Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu" pt. lwowski antykabaret

52. Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu" pt. lwowski antykabaret - Bilety na kabaret

Szanowni, Przezacni, Wspaniali!

Kwiecień w tym roku jest we Wrocławiu miesiącem "lwowskim". Spoglądamy w stronę Lwowa, zastanawiamy się co stamtąd zabraliśmy ze sobą do Wrocławia, jaki jest współczesny Lwów. Czy legenda, która wciąż w nas żyje jest jeszcze prawdziwa? Czy istnieje łączność pomiędzy „wesołą lwowską falą”, biesiadami genialnych matematyków dzisiejszym Wrocławiem? Czy intelektualne dziedzictwo Lwowa przeniosło się i zaadoptowało we Wrocławiu?

Antykabaret nie jest miejscem socjologicznych dociekań, jest miejscem, okazją do spotkania się i sposobem na wspólne spędzenie „dobrego wieczoru we Wrocławiu”. Spotkajmy się zatem 11 kwietnia o godzinie 19:00 w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru, weźmy głęboki oddech i… odetchnijmy duchem Lwowa.

Zaproszenie do Antykabaretu przyjęli: Anna Błaut, Bogusław Bednarek, Mariusz Urbanek (autor znakomitych „Genialnych” – opowieści o polskiej szkole matematycznej z Uniwersytetu we Lwowie), Stanisław Wolski, Stanisław Szelc, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, artyści Wrocławskiego Teatru Piosenki, wrocławski zespół Girls On Fire, popularny polsko-ukraiński zespół Dagadana, grupa teatralno-improwizacyjna ze Lwowa.

UWAGA! Z uwagi na harmonogram występów Artystów, wyjątkowo spotkamy się nie 13 a 11 kwietnia.
Ponieważ chcemy uniknąć bałaganu organizacyjnego, przyjęliśmy następujące zasady: szatnia obowiązkowa (chcemy uniknąć sytuacji, w której kurtki i płaszcze zajmują miejsca siedzące); wprowadzamy dwie ceny biletów (jeżeli ktoś wie, że przyjdzie na ostatnią chwilę, lub że będzie mu milej i wygodniej przy barze, proponujemy zakup tańszego biletu – wierzę, że każdy znajdzie swoje miejsce i wszyscy się pomieścimy); opłata za rezerwację stolika do wykorzystania w barze. Liczę na Wasze zrozumienie, za utrudnienia przepraszam. Szukajmy wspólnie jak najlepszych rozwiązań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 52. Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu" pt. lwowski antykabaret

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret