Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret ANTYKABARET

60. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

kabaret ANTYKABARET

60. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

60. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Naprawdę nie wiem, jak to wszystko się udało. W poniedziałek, 13 lutego, po raz 60. spotkamy się z Wami w Antykabarecie „Dobry Wieczór we Wrocławiu”. Tym samym, jeśli zechcecie do nas przyjść, zaczniemy siódmy wspólny rok.

A przecież, kiedy startowaliśmy, byłem pełen obaw. Ogłoszono już
erę e-spotkań. Zamiast pisać do siebie kartki, listy, osobiście składać życzenia, komunikujemy się mailami, wysyłamy smsy. Szczycimy się kilkuset znajomymi na fejsbuku, ale realnie spotykamy z garstką z nich. Pomysłowi spotkań, by wspólnie spędzić dobry wieczór we Wrocławiu, nie wróżono przyszłości. Dlatego uparłem się, by przyszłości poszukać w… przeszłości.

Formuła programu, jest dokładnie taka sama, jak w rewiach i kabaretach z początku dwudziestego wieku. Oto po sobie wychodzą na scenę aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, wykładowcy. Każdy ma do zagospodarowania parę minut i – zmiana. Zmiana wykonawcy, nastroju. I wcale na siłę nie musi być do śmiechu.

Od początku stawiałem na wrocławian. Wiem, że mamy talenty i ambicję. Wiem, że możemy być ciekawi, zabawni, wzruszający. Wiem też, że widzom, którzy przychodzą na Antykabaret, oferujemy coś, czego gdzie indziej nie znajdą. Dlatego kolejne sale: Ristorante Con Vivio, Mleczarni okazywały się być za małe, bo przychodziło coraz więcej osób. Dziś bywamy gośćmi Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. I choć z frekwencją bywa różnie, dziękuję Wam za to, że jesteście z nami. Jeżeli pozostaniecie, kolejne 13 dni miesiąca poświecimy dla Was na przygotowanie nowych Antykabaretów.

Zapewne ciekawi Was, kto wystąpi 13 lutego. Zaproszenie kieruję do wszystkich, którzy przez 6 lat współtworzyli Antykabaret. Ponieważ jubileusz wypada w poniedziałek, spodziewam się, że gros artystów, którzy będą mieli wieczór wolny od zobowiązań, odpowie na zaproszenie. Swoją obecność potwierdzili już:
Emose Uhunmwangho, Justyna Szafran i Artur Bocheński, Marta Zięba, Anna Makowska-Kowalczyk i Kazio Sponge, Anna Malek, Monika Pfanhauser, Bogusław Bednarek, Wiesław Gałązka, Jan Węglowski, Artur Kusaj, Ścibor Szpak, Konrad Imiela, Tomasz Leszczyński, Jerzy Skoczylas

Z serca, gorąco zapraszam Was, naszych sympatyków, krytyków, obserwatorów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 60. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

Antykabaret jest super!
antyk 18.02.2017 17:05
60. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu
Wrocław, 13.02.2017
Stary Klasztor - Sala Gotycka

Polecane z kategorii kabaret