Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret ANTYKABARET

62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

kabaret ANTYKABARET

62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Antykabaret w hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu

62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu zaprasza 13 kwietnia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalną edycję dedykowaną Wojciechowi Młynarskiemu.

„Co dzień, gdy przejdziesz próg, jest tyle dróg co w świat prowadzą
I znasz sto mądrych rad co drogę w świat wybierać radzą
I wciąż, ktoś mówi ci, że właśnie w tym tkwi sprawy sedno
Byś mógł, z tysiąca dróg wybrać tę jedną…”

W środę 15 marca odszedł autor tekstów, przekładów, scenariuszy, reżyser teatralny, artysta piosenki, który sam o sobie skromnie mówił, że jest jedynie rzemieślnikiem słowa. Zostawił po sobie setki przebojów, tysiące tekstów piosenek i wybitnych tłumaczeń, dzięki którym Najwięksi Artyści Światowej Piosenki przemówili po polsku: mogli do nas dotrzeć a my mogliśmy ich zrozumieć. Tworzył przez pięć dekad.
Wielu z nas otworzył drzwi, pomógł wybrać drogę. Nieliczni z nas mogą uważać się za szczęściarzy – spotkali Go osobiście. Wszyscy zawdzięczamy mu chwile radości, wzruszeń i poczucie, że nawet w tym całym chaosie dookoła nas, da się dostrzec jakąś prawidłowość.
Pustkę, jaka powstała po Jego odejściu, chcemy wypełnić tym, co po sobie pozostawił.
Antykabaret zaprasza każdego 13 dnia miesiąca. Nasze kwietniowe spotkanie przypada na Wielki Czwartek. Dlatego bez hałaśliwej formy, skromnie, ale z wielkim szacunkiem chcemy oddać tym koncertem hołd Wojciechowi Młynarskiemu. Jego piosenki zaśpiewają: Agnieszka Damrych, Monika Kępka, Anna Malek, Katarzyna Mirowska, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Wojciech Dereń, Sambor Dudziński, Marek Kocot, Marcin Łuczak, Maciej Maciejewski, Przemek Paśko, Ścibor Szpak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu

To był mój pierwszy Antykabaret, więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Wieczór uważam za bardzo udany. Niektóre utwory Wojciecha Młynarskiego słyszałam po raz pierwszy, jak "Lubię wrony" w wykonaniu Emose Uhunmwangho, czy ten śpiewany przez Macieja Maciejewskiego - niestety tytułu nie zapamiętałam - może ktoś zna?
wankat 10.05.2017 17:44
62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu
Wrocław, 13.04.2017
Stary Klasztor - Sala Gotycka
Było bardzo sympatycznie. Zgrzytnęło boleśnie, gdy Pani Emose, zapomniawszy tekstu, z iście gwiazdorską manierą wyśpiewała "coś tam, coś tam".A poza tym ok.
ela 14.04.2017 12:43
62. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu
Wrocław, 13.04.2017
Stary Klasztor - Sala Gotycka

Polecane z kategorii kabaret