kabaret
Ab Ovo Teatr Improv & Dariusz Kamys i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi - Publiczność rządzi!

kabaret

Ab Ovo Teatr Improv & Dariusz Kamys i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi - Publiczność rządzi!

Ab Ovo Teatr Improv & Dariusz Kamys i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi - Publiczność rządzi! - Bilety na kabaret

Ab Ovo Teatr Improv & Dariusz Kamys i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi - Publiczność rządzi! | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!
Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!
W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru. Gościnnie wystąpią: Dariusz Kamys i Tomasz Majer z Kabaretu Hrabi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Polecam, bawiliśmy się świetnie!!!
Małgorzata 21.05.2019 21:24
Spodziewalem sie....tak jak sie spodziewalem, a bylo super! :)

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane