kabaret

Agencja Artystyczna PRYM ART

kabaret

Agencja Artystyczna PRYM ART

Agencja Artystyczna PRYM ART - Bilety na kabaret

Plastelinowy Plastuś zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych

plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą

chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali

stalówek. Muzyczny spektakl powstał na motywach „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej i choć pierwszy odcinek tej historii ukazał się w 1931 roku, to wciąż opowieść plastelinowego ludzika fascynuje i bawi kolejne pokolenia.

Zabawne dialogi, wartko tocząca się akcja, autorskie piosenki i stylowa scenografia w formie piórnika zachwycą nie tylko dziecięcą część publiczności. Interaktywny charakter spektaklu wciągnie najmłodszych do wspólnej zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Agencja Artystyczna PRYM ART

Bardzo fajny i dobrze przygotowany spektakl. Widowisko dla starszych dzieci powyżej 4 roku i dobrze by taka informacja znalazła się gdzieś na plakacie. Super czas i fajne przedstawienie polecam:)
Razem z synem byliśmy zauroczeni spektaklem. 45 minut wspaniałej zabawy, bez chwili znużenia. Miła niespodzianka dla tych, którzy znają książkę, gdyż mimo oczywistych nawiązań, cała historia pozostaje do końca niespodzianką. Wartka akcja, niezłe piosenki, pomysłowe kostiumy, wszystko, czego potrzeba w niedzielne popołudnie.
Przedstawienie było super mój pięcioletni syn i jego kolega byli zachwyceni.
witam córka zadowolona bardzo . dziekuje !!
Świetne przedstawienie. Ciekawe i zabawne.
Atrakcyjnie zrealizowane przedatawienie. Dzieje się dużo i dynamicznie. Jest i humor i trochę strachu. Przed przedstawieniem warto zapoznać dzieci ze postacią Plastusia.
Bardzo dużo piosenek wciągnęło dziecko na tyle, że po raz pierwszy oglądało bez znudzenia.

Polecane z kategorii kabaret