Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-08-2022

kabaret

Artur Barciś Show

kabaret

Artur Barciś Show

Artur Barciś Show - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Artur Barciś Show
Powraca możliwość przeprowadzenia wydarzeń kulturalnych w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki! 19 czerwca 2020 r. – w pierwszym wydarzeniu z udziałem publiczności – wystąpi Artur Barciś. Zapraszamy na pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i lubianym aktorem.
ABS – Artur Barciś Show, czyli o tremie, dykcji i różnego rodzaju "sypkach".
Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach
o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. "Artur Barciś Show" to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Wystąpią:
Artur Barciś
Marek Zalewski - fortepian
Mariusz Ambrożuk - akordeon
Arkadiusz Malinowski - git. Bas
Mariusz Lipiński – perkusja

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie
z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
1) Połowa widowni
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni.
Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

2) Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

3) Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

4) Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

5) Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

6) Szatnie
W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

7) Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy
o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do obowiązujących zasad. Procedura bezpieczeństwa dostępna jest na stronie: jordanki.torun.pl

Partnerzy:
Miasto Toruń

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artur Barciś Show

Wieczór pełen pozytywnej energii. Szczerze polecam!!!
Elżbieta 22.06.2022 15:35
Świetny występ. Bawiliśmy się przewybornie. Aktorstwo pierwsza klasa, a głos ....
22.06.2022 13:59
Bardzo fajne show, Barciś pokazał się nie tylko jako bardzo dobry aktor ale również aktor śpiewający i shwmeen. Udany spektakl.
Hanna 22.06.2022 13:31
Występ bardzo udany - i komiczny, i liryczny.
Reb. 22.06.2022 13:21
Wspaniały wieczór, dwie godziny wyjątkowego występu. Wielkie brawa dla artystów. Do Otwocka zawitał Mistrz. Jestem pełna podziwu dla Wielkiego Aktora - Artura Barcisia. Dziękuję.
Gocha 22.06.2022 10:52
Lubimy aktora, jest sympatyczny i potrafi grać swoje rolę. Występ był udany
Karin 22.06.2022 10:30
Prezent dla rodziców - w ich ocenie fantastyczny występ.
MZ 22.06.2022 09:08
Wspaniałe show! Zabawne, jednocześnie inteligentne, wesołe i ciekawe.. Bardzo miło spędzony wieczór z panem Barcisiem.
Joanna 22.06.2022 08:45
Pan Artur Barciś w swoim show cudownie bawi publiczność anegdotkami i opowieściami biograficznymi. Cały występ okraszony jest piosenkami, które aktor wykonuje brawurowo. Towarzyszący panowie muzykanci doskonale współgrają i również profesjonalnie zabawiają publiczność. Cały występ bardzo mi się podobał. Bawiłam się świetnie, odpoczęłam od zgiełku tego świata i odprężyłam. Występ polecam wszystkim, którzy znają pana Artura Barcisia. A ci którzy go nie znają (ja takich nie znam, ale nie wykluczam, że to możliwe), mają świetną okazję, by osobiście przetestować na sobie siłę dowcipu aktora. Polecam, polecam, polecam. Po trzykroć polecam! Występ został zorganizowany w kameralnej i przytulnej salce w restauracji Brawo! Bis! Mała widownia dała poczucie rodzinnej i przytulnej atmosfery, która doskonale współgrała z występem gwiazdy.
Ewa 22.12.2019 19:34
Bardzo miła i kameralną atmosfera, dzięki temu można było uczestniczyć w występie Artura Barcisia tak jak by się było na spotkaniu rodzinnym. Zaskoczenie duże na plus bo Artur Barcis pokazał jakim jest showmenem, a nie tylko Czerepachem czy Norkiem. Na występ wybrałem się że znajomymi i wszyscy wyrażają raka opinie jak ja. Brawo bis chciało by się powiedzieć. Roman Szczeblewski
Chinczyk Mokotow 30.11.2019 12:27
Bardzo lubimy z żoną Artura Barcisia. Występ był świetny, w konwencji prawie rodzinnej. 30 miejsc jak na salę widowiskową to mało, ale dla widza to doskonała możliwość poczuć się jakby aktor występował właśnie dla niego osobiście. Taka forma występu nas urzekła i będziemy powtarzać przygodę w Brawo! Bis!. Na minus - nie najlepsza akustyka. Muzycy zagłuszali nieco artystę. Ten element na pewno do poprawy. Reszta super. Nawet krzesła na widowni do zaakceptowania, choć nie były to fotele.
KaWa - Barciś fan. 30.11.2019 10:12
Występ bardzo interesujący. Znałem naszą Gwiazdę, ale dzięki występowi jeszcze bardziej poznaliśmy kunszt aktorski p.Barcisia. Te dwie godziny to naprawdę czas fajnie spędzony z żoną na występie. Czekam na nowy repertuar p.Bartisia. Ten występ był trafionym prezentem od córki. Gorąco pozdrawiamy Pana Artura. Do zobaczenia.
12.12.2017 15:26
Rewelacyjny występ! Wspaniały aktor! Cudowny człowiek! Ani przez sekundę się nie nudziliśmy. Polecam!!!
Agnieszka i Robert 05.12.2017 14:40
Świetny występ, fantastyczny aktor. Dziękuję.
14.11.2017 21:54

Polecane z kategorii kabaret