film

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

film

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru - Bilety do kina

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

seans bez reklam, miejsce fajne, cieszę się że wzięliśmy miejsca w 5 rzędzie, bo ekran nie taki wielki
Ok
Wszystko zorganizowano super. Film extra. Miejsce do oglądania wygodne i super nagłośnione.
Polecam zdecydowanie :) bajka świetna
Joanna 11.02.2019 10:31
film kiepski, a zakup biletów przez internet to porażka. Dlaczego do biletów są doliczane dodatkowe opłaty? Zamiast taniej wychodzi zdecydowanie drożej! Ja za pięć biletów zapłaciłem dodatkowo 6 złotych.ZDZIERSTWO!!!!! Nigdy więcej! Nie polecam tego kina.
Osobiście nie przepadam za Asterixem. Jednak poszłam obejrzeć razem z wnukami, które świetnie bawiły się i o to właśnie chodziło.
Polecam
Kwiatuszek15-k1 03.02.2019 15:52
Super zabawa. Polecam.

Polecane z kategorii film