kabaret

Babski Comber 2019 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach

kabaret

Babski Comber 2019 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach

Babski Comber 2019 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach - Bilety na kabaret

Cyklicznie organizowana impreza wyłącznie dla Pań. W programie gry, konkursy i zmagania dwóch konkurujących z sobą Ław. Dla utrzymania należytego porządku nad „ławami” czuwa Wysokie a w Sprawach Babskich Nigdy Nieomylne Prezydium, które powołało Podstoliny. Integralną częścią imprezy będzie prezentacja artystyczna utrzymana w konwencji kabaretowo-muzycznej. Prezydium ocenia poszczególne konkurencje i przyznaje punkty. Impreza ma charakter spotkania biesiadnego, które wzorowane jest na śląskiej tradycji wspólnych spotkań związanych z organizowaniem przez górników „Gwarków”, na których z kolei był zakaz przebywania kobiet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Babski Comber 2019 Dom Kultury w Rybniku - Niedobczycach

Na Babskim Combrze, byłam z koleżankami już po raz trzeci. Zawsze dobrze się bawimy, ale w tym roku za mało było kawałów pani Broni i pani Tesi, one są jedyne w swoim rodzaju. Nam osobiście najbardziej podobał się Baski Comber w zeszłym roku.
Niemogłam wcoraj pójść, biletów niemiałam komu sprzedać iec stracilam 140zl a 2 bilety, nigdy wiecej niekupuje na zadne spotkanie biletów tyle miesiecy szybciej
Rewelacja super zabawa. Jedynie niesympatyczna pani która stała przy wejsciu na salę
Świetna impreza polecam każdemu 😁
Impreza bardzo udana, zresztą jak co roku. Świetny występ. Bawiliśmy się cudownie. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tak wyśmienitej zabawy.
Byłam pierwszy raz, ale nie żałuję bo było wspaniale. Wielkie brawa dla występujących. Zrobili kawał dobrej roboty. Szacunek :)
To jedna z lepszych imprez w naszym okręgu. Zabawa na poziomie i do tego bardzo dobry humor. Zabawa na 102!
Wspaniała zabawa.Udany wieczór.

Polecane z kategorii kabaret