kabaret

Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"

kabaret

Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"

Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls" - Bilety na kabaret

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"

."Dziś się nie spinamy, dziś się rozluźniamy" - było myślą przewodnią wieczornego spotkania. Pełna sala publiczności, salwy śmiechu i zabawa do łez - tak można podsumować występ "Babskiego Kabaretu" Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska oraz Emilia Krakowska, w dwugodzinnym programie, pokazały wysoką klasę aktorstwa,zabawne dialogi,piękne piosenki , gorąco polecam.Miłym akcentem na zakończenie było wręczenie aktu nadania, Honorowego Obywatela Miasta Strzegomia, dla wspaniałej aktorki Pani EMILII KRAKOWSKIEJ, za kilkunastoletnią współpracę, wspieranie Teatru w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.
Wspaniałe artystki o różnym dorobku scenicznym na scenie tworzą Szlachtę Polskiego Kabaretu. Spektakl dopracowany, wywołuje radość u każdego widza. Polecam każdemu.

Polecane z kategorii kabaret