kabaret

Bałtycka Noc Kabaretowa - Świnoujście 2016

kabaret

Bałtycka Noc Kabaretowa - Świnoujście 2016

Bałtycka Noc Kabaretowa - Świnoujście 2016 - Bilety na kabaret

Wystąpią niesamowite gwiazdy: Paranienormalni, Formacja Chatelet , Kabaret K2, Katarzyna Pakosińska, prowadzenie Barbara Tomkowiak i Adam Małczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bałtycka Noc Kabaretowa - Świnoujście 2016

Wydarzenie super z jednym wyjątkiem! Administrator pomylił numery krzesełek w rzędach. Zakupione miejsca w pierwszym rzędzie w sektorze B z prawej strony (praktycznie na przeciwko środka sceny) okazały się skrajnymi miejscówki po lewej stronie rzędu. Patrząc prosto widzieliśmy wielki głośnik, pana ochroniarza i mnóstwo przechodzących ludzi z dziećmi do stoisk z przekąskami i zabawkami (bo oczywiście nasze miejsca jak to boczne były również blisko wyjścia). Patrząc w prawo widzieliśmy przepiękne profile naszych kabareciarzy:)
Chudiiii 21.07.2016 19:30
Blednie ponumerowana sala przy zakupie biletów co skutkowało zła widocznością podczas występu
m.skot 21 19.07.2016 09:54
fajni, miło i wesoło
Bardzo dobrze zorganizowana, skromna impreza bez niepotrzebnych kamer. Ubaw po pachy!! :)
Ja chcę jeszcze raz!!!
Adalbert 16.07.2016 19:09
Świetne przedstawienie. Niestety kabaretem jest to, że w teatrze toaleta jest PŁATNA!
re we la cja
Sebastian 16.07.2016 18:03
Kabaret K2 ktiry rozpoczął petarda!buzia od smiechu cala godzine(ktira nieprzerwanie występowali) miesnie cwiczyla:-). Kabaret Chatelet sami ze śmiechu podczaa ich wystepu tez nie mogli, ďuzo niewyrezyserowanych zdarzen, na biezaco sie działo rowniez podczas Paranienormalnych wejscia:-) calosc prowadzona przez cześć kabaretu Chatelet tez nie na sile, piekna wspolpraca i nawiazywanie nienachalne z publucnoscia. Jestem pewna że nikt z obecnych nie moze powiedzieć ze nudzil się, ZDECYDOWANIE POLECAM i czekam za rok w Świnoujściu! Kabarety przede wszystkim nie powtarzaly znanych swych skeczy, te znane modyfikowane, cudo!
Katarzyna Wlazlo 16.07.2016 17:23

Polecane z kategorii kabaret