kabaret

Bemowo w sieci śmiechu vol. 7

kabaret

Bemowo w sieci śmiechu vol. 7

Bemowo w sieci śmiechu vol. 7 - Bilety na kabaret

Zapraszamy na siódmą edycję Stand-Up Bemowo w sieci śmiechu. Jako, że to już ostania impreza stand-upowa w te wakacje, przygotowaliśmy skład szczególny, wystąpi aż 7 KOMIKÓW, całość poprowadzi oczywiście Rafał Banaś.

Wystąpią: Adam van Bendler, Tomasz Nowaczyk, Paweł Chałupka, Paulina Potocka, Błażej Krajewski, Patryk Czebańczuk i Tomasz Kołecki.

Ich występy zostaną zarejestrowane a potem od 3 października 2016r. , będzie je można oglądać na kanale YouTube: STAND-UP FACTORY

Gospodarz sceny Rafał Banaś świetny koleś, z nieograniczoną wyobraźnią żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości.

Paweł Chałupka: Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie, terroryzując przy tym sąsiadów, posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach

Patryk Czebańczuk: Arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu. Jak sam pisze: "Jeśli śmiech jest narkotykiem, to ja jestem Waszym dealerem."

Adam Van Bendler - Komik z raperskim alter ego. Zaliczał epickie występy z Abelardem Gizą. Występował u Kuby Wojewódzkiego. Kocha zwierzęta. Myśli samobójcze to jego hobby. W międzyczasie kręci filmy i teledyski. Nowy program Adama to kolejna piekielna przejażdżka wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwości. Pęd historii zaciera granicę pomiędzy głupotą a pechem a zwroty akcji, niby surrealistyczne, a jednak wciąż podejrzanie bliskie Twojej duszy. To trzeba usłyszeć na własne oczy.

Błażej Krajewski - komik z Bydgoszczy. Człowiek młody i utalentowany, specjalista w naśladowaniu głosów – na scenie daje się lubić – ale potrafi wstrząsnąć publicznością. Prywatnie – wnerwiająco przystojny, student kulturoznawstwa … Panią swojego Serca poznał na studiach. Strasznie ją kocha. Jest tak wyjątkowa, że na gwiazdkę kupił jej perły. Wypiła cztery.

Paulina Potocka:
Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Tomek Nowaczyk: Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że "napierdziela jak karabin". Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci.

UWAGA:

PROGRAM PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bemowo w sieci śmiechu vol. 7

Świetna sprawa na "odmóżdżenie"
Ostatni wykonawca powinien przemyśleć tworzenie nowego szitu ;)
fajnie jak by przy tak długich występach impreza zaczuynała się wcześniej niż o 20..i zawsze o czasie:) dziękujemy za super występy- ps uwielbiam stand up... występy pana chałupki widzę już 4 raz.. 4 raz ten sam:)

Polecane z kategorii kabaret