kabaret

Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival

kabaret

Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival

Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival - Bilety na kabaret

Startujemy z wyjątkowym projektem Summer Sky Festival czyli letnim cyklem koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze. Kolejny dzień festiwalu uświetnią dwa stand-upy: Cezarego Pazury i Krzysztofa Skiby.

Część I – Krzysztof Skiba

Skiba ciągle na wolności… czyli lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek Skiba w spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY. Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych…jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Część II – Cezary Pazura

Charyzmatyczna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać już w pierwszym polskim sitcomie – “13 posterunku”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest “precz ze smutkiem i szarością”.

Widzimy się już 18 lipca 2020 o godzinie 20:00 na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! Najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna…to po prostu będzie świetnie spędzony letni wieczór w doborowym towarzystwie.

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Standard – wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami.

Strefa Samochodowa – wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami.

Organizator: Visual Production

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Cezary Pazura, Krzysztof Skiba - Summer Sky Festival

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret