kabaret

Charlie Winston

kabaret

Charlie Winston

Charlie Winston - Bilety na kabaret

City Sounds z przyjemnościa zaprasza na pierwszy we Wrocławiu koncert Charliego Winstona!
Koncert odbędzie się 13 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Charlie Winston swoją karierę zaczął od intensywnego koncertowania. Podróżował po Europie i grał we wszystkich miejscach, w których chciano go słuchać – od Niemiec przez Francję, Włochy czy Hiszpanię. Szybko zyskał uwagę zarówno słuchaczy jak i…Petera Gabriela! Muzyk usłyszał Winstona i zaprosił go na wspólną trasę koncertową. Dzięki znajomości z Gabrielem o Winstonie usłyszała publiczność na całym świecie, a sam Charlie zyskał możliwość tworzenia nowego materiału w jego własnym studio. W 2009 roku ukazał się album „Hobo”, który był przełomowym wydawnictwem dla Charliego. Płyta pokryła się platyną, a singlowy utwór "Like a hobo" trafił na pierwsze miejsca list przebojów we Francji, Niemczech czy w Kanadzie.

W 2015 roku Winston wydał swój najnowszy album. "Curio City" jest wynikiem jego nowych, muzycznych poszukiwań. Inspiracją i głównym motorem zmian były płyty zespołów Alt-J, Daft Punk, Nils Frahm, Jon Hopkins czy Lorde. Płyta w pełni obrazuje zmiany, jakie zaszły w życiu Winstona, który aktualnie działa pod szyldem własnej wytwórni płytowej nie tylko jako muzyk, ale i producent.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Charlie Winston

Świetny koncert. Bilet dostałem jako prezent i pierwszy raz słyszałem Charli'ego a koncert był niesamowity. Gość potrafi porwać publikę. Polecam

Polecane z kategorii kabaret