kabaret

Chłopak z fortepianem. Koncert charytatywny dla Adama Pernala "Smutnego"

kabaret

Chłopak z fortepianem. Koncert charytatywny dla Adama Pernala "Smutnego"

Chłopak z fortepianem. Koncert charytatywny dla Adama Pernala "Smutnego" - Bilety na kabaret

Adam „Smutny” – pianista kabaretu „Potem” – jest najwspanialszym kosmitą, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy. Jego nieziemskie poczucie humoru powalało nas niejednokrotnie. Teraz on sam musi zmagać się z podstępnym, okrutnym i całkowicie nieśmiesznym Obcym. I chodzi o to właśnie, by nie zmagał się sam. W tej nierównej walce stańmy po jego stronie. Po jasnej stronie.

Bo w końcu co lepszego można w życiu zrobić, niż pomóc w dobrej sprawie? Pomyślcie nad tym. Potem się z tym zgódźcie. A później pomóżcie.

Wesołe koncerty dla „Smutnego” od 15. do 23 kwietnia, gdzie bądź, czyli jak kraj długi i szeroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Chłopak z fortepianem. Koncert charytatywny dla Adama Pernala "Smutnego"

Ten tekst pasuje tutaj idealnie. Co robi statystyczny Polak w filharmonii? a) nic, bo go tam nie ma; b) szuka wyjścia; c) szuka darmowej toalety; d) szuka swojej wychowawczyni; e) robi coś dobrego dla Smutnego. Sorry Dabzy zółtej kartki w moim wydaniu nie było, a jestem sprawiedliwym sędzią ;) Może gdyby jeszcze jedna konkurencja. Z innych braków zanotowałem też nieobecność Ścibora (na plakatach był). Był za to niezawodny Liquidmime oraz nienormalni Paranienormalni. Pochwalić za długość występu i poziom zabawy. Tak trzymać! Dobrze, że w szczytnym celu. "Tacę" można było posłać w publikę, na pewno by się dorzucili.
Siegfried_krytyq 22.05.2013 20:56
śmiesznie+fajnie+SZCZYTNY CEL+zestaw kabaretów odpowiedni= SUPER ZABAWA
Wbrew zapewnieniom nie zostały pokazane skecze "The best of" 5 sezonu Poligonów Kabaretowych. Numery pochodziły z sezonów wcześniejszych (lub spoza Poligonów). Z "najlepszością" też bym się spierała. Wszystko za to było bardzo dobrze i zabawnie zagrane.
Zobaczyć prawie wszytkich Potemowców na jednej scenie... śpiewających "Zrób kabaret" ... niezastąpione:)Genialne występy rewalacyjnych zielonogórskich kabaretów. Adin pod agidą niezastąpionego Władka Sikory i ich skecz o kupowaniu butów :), Made in China z dziadkiem, który przychodzi do lekarza, Ciach z samobójcą na moście i oczywiście wciąż bezkonkurencyjny Hrabi. Monolog Aśki Kołaczkowskiej - wybitny, cała sala płakała ze smiechu. Występ Kamola i Bajera o dorosłych głupiejących przy niemowlakach - genialny. Na koniec skecz z Savoir Vivre o rodzajach tancerzy! 3 godziny wspaniałej przefantagenialnej zabawy, a wszytko to w słusznej sprawie! Swoją drogą Kamol i Aśka mogą swobodnie próbować swoich sił w domach aukcyjnych ... rewelacyjnie przeprowadzone aukcje:)
uśmialiśmy się do łez
Jestem zachwycona...wszystkim. Ze śmiechu łzy leciały mi strumieniem. Świetnie się bawiłam. Wszystkie kabarety były rewelacyjne. Dziękuję i trzymam kciuki za Smutnego.
Przepraszam za kolokwializm, ale posikałam się ze śmiechu:-)
Było super ! JEDNAK DUŻYM NIETAKTEM BYŁO WRĘCZANIE WYBIÓRCZO KWIATÓW ,KOBIETĄ Z WIDOWNI!
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji ogladać tego programu! Gwarantowane prawie 3h doskonałej zabawy - zakwasy od śmiechu na brzuchu i szczęce gwarantowane, a podczas koncertu makijaże rozmazane:) Ja do tej pory siedzę w pracy z wielkim uśmiechem na twarzy:) Paranienormalni to bezdyskusyjna gwiazda, jednak wszysycy artyści Poligonu Kabaretowego również popisali się świetnymi występami na wysokim poziomie. Do tego można dodać swoją cegiełkę na szczytny cel.
Jak zawsze dużo śmiechu i pozytywne emocje.
jak zwykle przednia zabawa i super goście specjalni
Rewelacja i tyle! Wszystkie grupy - pełen profesjonalizm! Polecam!!!
Bomba!!!!
Kabarety na różnym poziomie artystycznym, ale zabawa wspaniała.
cudowna zabawa, świetna atmosfera
REWELACJA,JAK ZWYKLE..SAMA ŚMIETANKA ARTYSTYCZNA!!!
Mistrzostwo świata!:)
Rewelacja , trzy wspaniałe godziny ( ani słowa o polityce , smoleńsku itp. ) ; po prostu KABARET . Zdrowia Smutnemu !
wartość artystyczna na szóstkę z plusem
Bardzo mi się podobało. A monolog Aśki po prostu zabija! Blues Lopika i Aśki też super!
Niesamowita energia, poziom humoru, rewelacyjne podejście do ,,tematu przewodniego", myślę, że Smutny tego by sobie życzył. Czapki z głów ...
Hrabi - pierwsza klasa, a Aśka pierwsza klasa ++
kilka fajnych numerów oraz rewelacyjny (jak zwykle) Kabaret Hrabi
Profesjonalnie ,lubię spędzać czas z ludźmi którzy się starają i im to nieźle wychodzi
Jak zwykle wszystko na wysoki połysk ;)
Występ bardzo udany.Wyszliśmy zadowoleni .Widać było dużą troskę o widza. Dowcipy na poziomie. Można polecić
Polecam. Chociaż kabarety jeszcze mało znane ale zabawa świetna. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret