kabaret

Damian Holecki & Grzegorz Poloczek - Ślonski szoł

kabaret

Damian Holecki & Grzegorz Poloczek - Ślonski szoł

Damian Holecki & Grzegorz Poloczek - Ślonski szoł - Bilety na kabaret

Damian Holecki ...
urodził się w Mysłowicach na Śląsku w dzielnicy Słupna .
Studiował piosenkarstwo na wydziałach : Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowickiej Akademii Muzycznej.
Piosenkarz , pianista, kompozytor i aranżer, czasami autor tekstów.
Od zawsze z zamiłowania fotograf ( Marzy o własnym studio )
Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack.
Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic.
Występował w koncertach Lata z radiem z Ryszardem Rynkowskim i T - Love.
Brał udział w sopockim koncercie Dance Molo Party. Ma na swoim koncie kilka solowych płyt i dziesiątki tysięcy sprzedanych fonogramów.
Płyta Pokochaj Mnie wydana w SNAKE'S MUSIC była z pewnością udanym debiutem artysty,
a tytułowy utwór albumu stał się przebojem polskich dyskotek.
Przez wiele miesięcy piosenki "Ty wiesz jak mnie ranić'' i "Lato nad nami '' okupowały listę przebojów czasopisma muzycznego BRAVO.
W roku 1998 podpisał kontrakt płytowy z austriacką firmą fonograficzną ,,KOCH MUSIC INTERNATIONAL'' , Przeboje : " Wspomnij mnie " oraz ,, Przebaczenia czas", których był kompozytorem i do których zostały nagrane wideoklipy, emitowane były przez niemal wszystkie krajowe ośrodki telewizyjne. W październiku 1999 roku powstał album "Bo serce me melodie gra". Pokazuje on inne zainteresowania muzyczne artysty, a jego bezpośrednią kontynuacją była wydana niedługo później płyta "Buenos dias ukochana", do której powstał teledysk o tym samym tytule.
W międzyczasie Damian Holecki prowadził "Śląską Listę Szlagierów " w Radiu Plus. W 2005 wydał płytę ,, W moje ramiona". Kompozytor i wykonawca takich utworów jak: ,,Mamo, dla Ciebie jestem", ,,Czerwone róże", ,,Jesteś aniołem",, Po prostu dziękuję", które przez wiele miesięcy okupywały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Damian na codzień spółpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całej Polsce i nie tylko, a w szczególności z TV SILESIA, gdzie jest stałym gościem.

Końcówka 2008 roku była dla artysty owocna. Podpisał kontrakt płytowy z firmami fonograficznymi ,, BOX MUSIC / PROMUS '' czego efektem była jego nowa płyta
zatytułowana : ,, Po prostu dziękuję" .
W związku z olbrzymim zainteresowaniem koncertu , w dniu14 listopada 2008 roku w Chorzowskim Centrum Kultury odbyły się dwa koncerty promocyjne które zostały uwiecznione na płycie DVD ,, DAMIAN HOLECKI - PO PROSTU DZIĘKUJĘ "
Pod koniec tegoż roku piosenka "Rodzinny dom" została przebojem dziesięciolecia w jednej
z najbardziej znanych rozgłośni radiowych na Śląsku. Damian został również wykonawcą roku tejże rozgłośni.

Początek roku 2009 był również owocny...
Piosenka "Złote kasztany" została wybrana przez widzów
,,TELEWIZJI SILESIA" Przebojem Roku 2008.
Tytuł Wykonawcy Roku także przypadł Damianowi.
Liczne koncertyautorskie oraz koncerty ,, unplagged " na terenie całego kraju są efektem ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób .
Koncerty akustyczne z fortepianem w towarzystwie doborowych muzyków z muzyką autorską oraz recitalem coverowym takich piosenek jak m.inn : ,, Już nie zapomnisz mnie", ,,Ach śpij kochanie", ,,Pamiętasz była jesień"czy "Odrobinę szczęścia w miłości" pokazały, że Damian bardzo chętnie korzysta z fortepianu , który jest dla niego najwspanialszym instrumentem na świecie.
Nowa grupa taneczno - wokalna przedstawia świetny show na który składa się taniec, śpiew oraz doskonały kontakt z publicznością.
Damian jest zodiakalnym Skorpionem.
Pasjonują go podróże i chętnie chodzi do chińskich restauracji.
W kuchni czuje się jak ryba w wodzie, o czym mogą przekonać się liczni znajomi.
Jeśli chodzi o przyjaciół to dobiera ich starannie i nigdy ich nie zawodzi.

GRZEGORZ POLOCZEK

Spotkania z Artystą wypełnione są autorskimi monologami, dowcipami i piosenkami, przy których w większości można płakać ze śmiechu, a momentami ocierać łzy wzruszenia. Swoją działalność traktuję wyjątkowo profesjonalnie gdyż uważa,
że kabaret w równym stopniu powinien rozśmieszać i budzić refleksję.

Grzegorz Poloczek jest autorem wielu skeczy, monologów, piosenek i scenariuszy do programów telewizyjnych. Miedzy innymi napisał tytułową piosenkę do serialu telewizyjnego oraz do popularnego programu kulinarnego "Rączka gotuje".
Jest doskonałym konferansjerem, a jego główne atuty to przede wszystkim kabaret, piosenka i skuteczne rozśmieszanie publiczności.

Wyróżniony na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Damian Holecki & Grzegorz Poloczek - Ślonski szoł

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret