kabaret

Dwie premiery na jednym ogniu

kabaret

Dwie premiery na jednym ogniu

Dwie premiery na jednym ogniu - Bilety na kabaret

Dwie premiery na jednym ogniu!

Zapraszamy na łączoną premierę najnowszych programów kabaretowych Łukasza Szampanka Szymanka i Kabaretu Świerszczychrząszcz.

"Znowu z plejbeku" - premiera nowego programu Kabaretu Świerszczychrząszcz!
Podróżując po mapie świata, tam i z powrotem, w czasie przeszłym i przyszłym, a nawet teraźniejszym, staramy się zgłębić tajemnice człowieka od momentu jego pojawienia się na ziemi, aż po ostatnie dni jego tu obecności. Poruszając jakże ważne tematy codzienności, takie jak zdrowe odżywianie, niezdrowe odżywianie, brak odżywiania i inne (odżywiania oczywiście), bawiąc się absurdem, kreskówką i muzyką, skłaniamy widza do przejęcia się zwykłą ludzką egzystencją (cokolwiek
to znaczy). A w tym wszystkim nade wszystko wszystkich śmiech i dobra zabawa - najlepsze lekarstwo na szarość i ogarniającą nas jesień, a niebawem i zimę, a potem na wiosnę i lato, które przecież tuż tuż...
www.sc.art.pl

"Zawodowo" - to tytuł najnowszego programu kabaretowego Łukasza "Szampanka" Szymanka, w którym poruszone zostaną problemy różnych zawodów świata.
Poznaj pracę gwiazdy amerykańskiej chirurgii plastycznej, dowiedz się, co Apostołowie robili podczas Ostatniej Wieczerzy i jak ciężko pracuje kiper, a co robi bezrobotny w wolnych chwilach. Jeżeli nie umiesz gotować - jedna sesja z psychologiem kulinarnym wystarczy.
Zapraszamy w świat fascynujących zawodów, które opisali m.in. Łukasz Szymanek i Tomasz Nowaczyk (Kabaret Czesuaf).
Praca (śmiechem) gwarantowana!
www.szymaneklukasz.pl
www.facebook.com/SzymanekLukasz

Wieczór poprowadzi Adam Organista - znany z Grupy Improwizacyjnej No Potatoes.
Zapraszamy serdecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dwie premiery na jednym ogniu

Pełen profesjonalizn wystepujących, super przygotowanie i pomysł na siebie. gratulacje dla wszystkich

Polecane z kategorii kabaret