kabaret

Dzięki Bogu już weekend

kabaret

Dzięki Bogu już weekend

Dzięki Bogu już weekend - Bilety na kabaret

6. września wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK i Katarzyna Zielińska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dzięki Bogu już weekend

Tragiczna organizacja i niemiła obsługa w studiu ATM. Czekaliśmy 1,5 h na informację czy w ogóle wpuszczą nas na widownię. Niektórym nie udało się wejść bo zabrakło miejsc a pozostała część osób siedziała stłoczona na schodach. Program dobry, LIMO wymiatało. Tylko kim do cholery jest „Pani Ciężarna” i „Pan Sygnet”???
gość 06.03.2013 12:21
Część "dla dorosłych" dość żenująca, szczególnie występ Rafała Rutkowskiego. No i po raz kolejny mało dowcipny i niewyszukany występ Andrzeja Grabowskiego. Prowadzący (nieznane nikomu twarze) bezbarwni. Występy profesjonalnych kabaretów na wysokim poziomie.
bowi1 04.03.2013 09:46
sporo nowości, a w przerwach miedzy nagraniami, fajne teksty, ktore nie mogly pojsc na antene :)
radek 03.03.2013 15:09
Super! Pan Górski jest absolutnie bezkonkurencyjny! Ilości tekstu, które musi zapamiętać są niewiarygodne, a mimo to występ jest lekki i nie wymuszony- wielki szacunek! Łowcy.B- przekonałam się do nich po tym występie, telewizja nie oddaje relacji jaką potrafią zbudować z żywą publicznością. No i pani Agnieszka z kabaretu Jurki- rewelacja! :)
trochę bałagan!!!
Nie jesteśmy w stanie ocenić artystów i programu, ponieważ nie wpuszczono stałych klientów "biletynakabarety" na widownię.
gigant 02.03.2013 08:06

Polecane z kategorii kabaret